Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, Nők, ti élnétek,...

Lányok, Nők, ti élnétek, illetve lefeküdnétek-e egy olyan emberrel aki nagyon gazdag, de fizikailag taszító?

Figyelt kérdés

Tehát az ember dúsgazdag, luxus körülményekben él, mondjuk benne van Európa 100 leggazdagabb-ak listájában.

Egy pár adat az elképzeléshez: :)


Külsőleg: 170cm/200+kg.

Belsőleg: Nyugodt, és félénk.

Meg mondjuk jószívű.



2013. aug. 24. 17:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
33%
Pénze nélkül. Lefogyasztanám az egészsége érdekébe.
2013. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
49%

aki fizikailag taszító akkor nem nem érdekelne a pénze

20L

2013. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
9%
nincs az a pénz
2013. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
22%
Biztos h nem xd
2013. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
25%
Jönnek a képmutató lányok. Mennyi példa van rá, hogy öreg és ronda fószerek az oldalukon villognak a jobbnál jobb lányokkal. És csak azért, mert teli vannak pénzzel. Nedvesedtek a pénztől csajok és a nagy részeteknek már csak ez számít.
2013. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
64%
Biztos, hogy nem.. De nem minden lány van ezzel így.. Sokaknak tényleg csak a pénz számít.. Az a baj, hogy az átejtett férfiak meg miattuk általánosítanak.. Dehát mindig könnyebb az önsajnálat, meg a ribiknél bepróbálkozni, aztán pofára esni, mint tovább keresni, türelmesnek lenni, hogy megtalálják a maguknak valót.. Mást könnyebb hibáztatni, ilyen az élet..:)
2013. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
63%

Nem.

Nem mondom, hogy nem örülnék, ha lenne egy olyan párom, aki mellett az lenne a legnagyobb bajom, hogy a Bermudákra vagy a Bahamákra menjünk nyaralni, de van az a határ, amit nem tudnék átlépni. A 200+ kg. pedig már az. Korhatár is dettó, én egy Vajna féle pasit már nem vállalnék be, ahhoz még túl fiatal vagyok. Persze van akinek van hozzá gyomra, ehhez nekem nincs.

2013. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
57%

Nem.

Lett volna rá lehetőségem, hogy egy gazdag pasit fogjak magamnak, aki mellett életem végéig nem lettek volna anyagi gondjaim, de fizikailag egyáltalán nem vonzott, csak barátságot tudtam neki felajánlani, többet nem.

És nem bántam meg!

Inkább élek alacsonyabb anyagi szinten, de egy olyan ember mellett, aki teljes mértékben külsőleg-belsőleg megfelel nekem és akivel boldog vagyok, mint egy olyan ember mellett gazdagon, aki nem felel meg nekem és nyilván abból sem lenne harmonikus és kiegyensúlyozott kapcsolat.

2013. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
15%
hazudik mind! sorba is állnának a zsíros fa*száért...
2013. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
17%
Na, hogy zengenek az álszent,sunyi "én aztán nem" mantrák... :DDDD
2013. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!