Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki ha közel 14 évesen nem...

Ciki ha közel 14 évesen nem járok bulizni?

Figyelt kérdés
A korombeli lányok többsége minden hétvégén bulizik,iszik,meg kitudja mit csinálnak!Viszont én még nem érzem úgy hogy ennek itt az ideje!inkább barátnőmmel egymásnál alszunk,megnézünk pár filmet,beszélgetünk,szerintetek gáz hogy nem nagyon járok ilyen helyekre?
2013. aug. 28. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális, a többség a gáz.
2013. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És az ciki,ha 10 évessen szűz vagyok és még nincsen ötösöm fizikából ? :O
2013. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, ha nem bulizol! Pont ellenkezőleg, az a gáz, amit a többiek csinálnak, hogy ilyen fiatalon már rendszeresen isznak, diszkóznak és lefekszenek fiúkkal. Az ilyen fiatalon ilyen kimaradós életmódot folytató lányok biztos nem lesznek normális felnőttek, hacsak nem éri őket valami súlyos trauma pl. megerőszakolják vagy elrabolják őket, és utána lemondanak a kicsapongó életről.

Az a normális ennyi idősen, amit a barátnőddel csináltok, az ottalvós pizsamapartik meg a filmnézés. Te csinálod jól, nem a többiek!

2013. aug. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 28. 16:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz, sőt :)

lehet lesz az életedben olyan korszak amikor majd jól érzed magad egy egy buliban, de én ma öreg fejjel (35) azt mondom nem bánom utólag egy percig sem, h pl 17 évesen kezdtünk csak eljárkálni bulikba...szigorúan alkoholmentesen..

később megtetszett ez a bulizás dolog is valamennyire, de szerintem 14 évesen épp h jó h nem teszed ki magad mindenféle veszélynek, főleg h jól tudod magad érezni a barátnőddel otthon, nemk maradsz le semmiről :)

2013. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a normális, és ők nem azok. Tarts ki! Előbb-utóbb a többség rájön erre.
2013. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem ciki. Nézd meg a többi 40-50 ilyen kérdést, amit nyár eleje óta felraktak.


Hogy ne szomorkodj: Ti, nem bulizós fiatalok vagytok a többség.

2013. aug. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a normális :) Manapság ez ritka.. Nem is értem 14 évesen mit keresnek szórakozóhelyen.. A szüleiket is szerintem jól pofàn kellene vágni, gyerek helyett inkább neveljenek kaktuszt...
2013. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!