Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 évesen bulizni járni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen bulizni járni? Elítélendő?

Figyelt kérdés
Nem nézem ezt az Éjjel nappal Bpest c. műsort, de ott több 25 feletti egyén is van benne ha jól tudom és még orrba-szájba buliznak. Mondjuk az intelligenciájuk is a szerepók és a beszédük alapján is ott maradt meg, ahol a 16 éves bulizós kislányoké, pasiké.
2013. máj. 23. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem
2013. máj. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
És miért zavar az téged?
2013. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Végülis nem, ha az ember nem mindennap teszi.
2013. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem. Miért lenne az? Egyik rokonom 56, és ő még mindig eljár néha-néha. :)
2013. máj. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem nézem én sem azt a műsort, de sejtem milyen alakok szerepelnek benne. Én ismertem majdnem 30 éves nőt, aki eljárt néha bulizni, de egyébként meg teljesen normális volt, nem valami degenerált. Szóval így önmagában azzal, hogy valaki bulizni jár, nincs gond.
2013. máj. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem tudom merre élsz, de mifelénk 40 évesen is járnak N
2013. máj. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Heti 1 vagy kétheti 1 alkalom. Bár tudom Pesten jónéhány helyen van lehetőség olyanra is, ahol igényes 40 es szingli nők és férfiak bulizhatnak, tehát ha így nézzük, akkor még nem késői. Egy huszonéves képest sem késői, de ha abba gondolok bele, hogy a bulik 2/3 át szinte mindenhol a 13-18 közötti zöldfülűek töltik meg és a húsz felettieket is sokszor már kinézik, akkor nem túl jó a helyzet.
2013. máj. 23. 17:26
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom, ez a bajod, hogy szokatlan, mert a te lakhelyeden ilyen gyerekekkel vannak tele. Pedig az a normális, ha értelmes, felnőtt emberek ugyanúgy eljárhatnak, mint a serdülők. elég baj az, hogy sok hely oda jutott, hogy csak a tizenéveseknek nyújt ilyen jellegű szórakozást, másoknak nem.

Egy 30 éves ember még jócskán ereje teljében van, nem értem, miért ne mehetne el ő is szórakozni.

Egyébként meg itthon terjedt el mostanában ez a hülyeség, hogy csak 13-tól 25-ig szabad bulizni, ha megnézel más, komoly külföldi szórakozóhelyek bulifényképeit, ott még középkorúak is elmennek, pl.: Ibiza.

2013. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Az évezred ***** válasza:
Én már elmúltam 30, és persze járok is szórakozni, de ezt a fajta kikapcsolódást már nem nevezném bulizásnak. Ennyi idösen nekem már igényem van másra is, mint a diszkó, vagy pubban iszogatni a haverokkal. Az más kérdés, hogy a diszkó amúgy sem az én világom.
2013. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Nem nézem ezt az Éjjel nappal Bpest c. műsort, DE.."


:D

2013. máj. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!