Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy normális nyolcadikos...

Egy normális nyolcadikos gyereknek hogy kell viselkednie? Én valahogy nem érzem magam olyan nyolcadikosnak. Gyerekesnek érzem magam vagy ez mindenkinél így van?

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mivel még gyerek vagy ezért normális.
2013. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Verd az alsóbb éveseket, mint minden rendes nyolcadikos!
2013. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy egy normális ember verekszik,főleg egy lány
2013. aug. 29. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem mindig megvertek, akkor biztos valami elit iskolába kerültem... :D
2013. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy NORMÁLIS nyolcadikos szorgalmasan tanul, elsősorban az iskolára koncentrál, valamint a különórára vagy edzésre, ha jár az iskola mellett még valamilyen hangszerre, szakkörre vagy sportra. Van pár barátja, elsődleges feladata viszont ennyi idősen a tanulás. Nem piál, nem dohányzik, nem drogozik, és szűz. Nem jár féktelen bulikba, nem verekszik. Segít otthon a házimunkában. Szorgalmas, becsületes, kedves, mindig lehet rá számítani.


(A kérdés a NORMÁLIS, nem pedig az ÁTLAGOS nyolcadikosra vonatkozott. Márpedig a normális az ez.)

2013. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Sok utópiát olvastál. :)

2013. aug. 30. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lienah válasza:

Én még most sem érzem magam "teljesen" felnőttnek....

29/L

2013. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!