Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális az, hogy szeretek...

Normális az, hogy szeretek egyedül lenni?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, és néha elmegyünk sétálni, moziba vagy ilyesmi, és ezeket a programokat én általában élvezem, de mégis jobban szeretek egyedül lenni a szobámban és zenét hallgatni. És az is furcsa, hogy mikor megbeszéljük, hogy elmegyünk pl fagyizni én mindig elkezdek parázni, és csak azt szeretném, hogy legyünk már túl rajta, pedig már évek óta barátok vagyunk, és mindig jól érzem magam. Mi lehet a baj velem? 14/L

2013. aug. 5. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy túl nagy baj lenne Veled :)

Én is ilyen voltam/vagyok ma is sokszor. Csak arra figyelj, hogy ne zárkózz be, nehogy a végén teljesen magadra maradj.

2013. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy megvagy egyedül is, az nem baj.

Ha parázol a programoktól, az igen.

2013. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs veled baj, anno ilyen idősen megkérdeztem egy pszichológus ismerőstől, hogy baj-e, ha szeretek egyedül lenni. Azt felelte, hogy nem, vannak ilyen típusú emberek. Ez természetes, szóval nyugi. :)
2013. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!