Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol tudnék interneten keresztü...

Hol tudnék interneten keresztül, Magyarországon élő japánokkal/japán származásúakkal megismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem és kor nem számít. Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de sajnos az azokra érkezett egyik válasz sem tudott segíteni ezügyben.

Előre is köszönöm!!:)



2013. aug. 29. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen célból szeretnél ismerkedni?
2013. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én is szeretnék japánokkal ismerkedni es tanulni toluk :)) ;)) szolj ha van vmi!! :))
2013. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Menj el a nyóckeri piacra... ott biztos vannak vágottszeműek.
2013. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Barátkozni szeretnék, nem a párkapcsolat/szerelem a célom. :) De persze nem vetném meg, ha az lenne belőle.
2013. aug. 29. 19:35
 5/11 Nofene válasza:

Interneten nehéz ismerkedni, kiváltképp külföldiekkel, kiváltképp japánokkal. A nagyon eltérő kultúra, vallás, év főleg a nyelvi korlátok miatt többnyire zárt közösséget alkotnak Magyarországon, iskolákban, klubokban, amelyekbe neten keresztül vajmi kevés esélyed van beférkőzni.


Én személyes ismerkedést javasolnék, bár tudom hogy ez nem válasz a kérdésre, de egy kis keresgéléssel találhatsz rendezvényeket ahol messze jobb esélyekkel próbálkozhatsz :)


Itt érdemes körbenézned ha érdekel, sok sikert :)

[link]

2013. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Nem Pesten élek, így személyesen sajnos nincs esélyem ismerkedni, de azért szeretnék mindenképpen itt élőkkel beszélgetni, hogy esetleg később legyen alkalom egy találkára is :)
2013. aug. 29. 19:49
 7/11 anonim válasza:

Nézz rá erre a honlapra: [link] ;) Én alig egy hónapja regisztráltam másodjára (az első fiókomat nem használtam és elfelejtettem az adatokat), és már 2 japánnal is írogatunk egymásnak. Az egyik srác Budapesti, szóval vele hamarosan találkozunk, a lány pedig sajnos Japánban él, de vele meg japánul beszélek, szal tudom gyakorolni a nyelvet.

Állítsd be, hogy Japánból keressen/ajánljon neked emberkéket, és akkor valakit tuti találsz majd ;)

2013. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezen az oldalon már én is fent vagyok jópár hónapja!:) De sajnos Magyarországon élő japánokra még nem akadtam :(
2013. aug. 30. 12:19
 9/11 anonim válasza:

Sajnos én is csak a személyes találkozót tudom javasolni, kevés a neten ismerkedős tipus. Magyarországon is zárt közösségek vannak csak szinte, oda meg nagyon nehezen fogadnak be.

Én is japán rendezvényeket javasolnék, ha nem is vagy pedti, szegeden vagy pécsen is élnek japánok, ott is vannak hasonló rendezvények, 1-1 napra megérheti leutazni.

2013. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Engem rögtön, pár nap után betámadott egy, szóval nekem akkor úgy tűnik, szerencsém volt... :)

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy, hol laksz, és hogyan tanulsz japánt? Mármint tanárnál vagy önállóan?

2013. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!