Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak Magyarországon ilyenek...

Csak Magyarországon ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Lenézőek. Mindenki mindenkit elítél, pletykálnak egymásról, tönkre teszik az embert. Halottam már, hogy külföldön ez nem így van, akár pizsamában is elmehetnek vásárolni, nem nézik meg őt az emberek. Szerintetek lehet ezen változtatni?

2013. júl. 18. 21:40
1 2
 1/20 Alaque ***** válasza:
79%
Igen. Budapestre kell költözni. Akkor aztán látsz olyan csodákat, hogy semmin sem fogsz már meglepődni!
2013. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Én pont fordítva hallottam.
2013. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Pár hónap külföld után amikor a reptéren beálltam a budapesti géphez a sorba és megérkeztek a magyarok, egyből elkezdődött a nyomulás, a cikk-cakkban keresztülvágtak a tömegen, a gyereket elsodorták... Csak lestünk, a gyerekek pislogtak, hogy mi van, mert elszoktunk tőle... Hát nagy csalódás volt itthon, volt pár kifejezetten kellemetlen élményem, ami nagyon elrontotta a hazajövetelt. Már alig várom, hogy visszamenjünk.
2013. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi most készülünk haza, előre félek. Igen, általában már a reptéren sokkot kap az ember. Szerintem is igaz, hogy máshol nem nézik meg az embert, nincs versengés, a szomszéd fűje nem zöldebb, sőt, én is ugyanolyat szeretnék. :) Itt speciel szabadság van, mindenki melegítőben nyomul, van, akinek zöld a haja, és a 120 kg csaj is miniszoknyában nyomja szombat este, és egyedül, akit megnéznek az emberek, azok a kisbabák, akikre mosolyognak egyet.
2013. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos a magyar ember nagyon kegyetlen, már a gyerekek is. Ha valaki pár kilóval nehezebb az átlagnál, sokszor a depresszióba süllyed a piszkálástól.
2013. júl. 19. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell foglalkozni a svábokkal. Ennyi.
2013. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
6: Persze, nem kell foglalkozni velük. Pár napja a 32-es busszal utaztam, az Árpád hídtól a Bosnyák térig egy nő, aki két férfival volt veszekedett, magán kívül üvöltötte, hogy g***ci, b****zi, stb.. A legordenárébb hangon káromkodott, annak örültem, hogy nem voltak ott a gyerekek. Többen jeleztek, megnyomták a vészcsengőt, szerinted megállt a sofőr megkérdezni, hogy miért tenyereltek a vészcsengőre, elájult talán valaki, vagy bármi? Nem, nem merte odatolni a képét, ment tovább. Persze, nem kell velük foglalkozni, köszi szépen! Én meg nem akarom, hogy ilyen országban nőjenek fel a gyerekek, alig várom, hogy vége legyen az iskolaszünetnek és visszamenjenek a nyugiba.
2013. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Alaque ***** válasza:
53%
No igen. Külföldön mindenki csak mosolyog a babákra, a kefir is tejfölből van, sőt, éjjel is szivárványszínben süt a nap, de sosem égsz le, mert még az UV-C sugárzás is kedves és barátságos.
2013. júl. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

8: Pedig amerre mi élünk, ott igenis kedvesebbek és figyelmesebben általában az emberek. Nem mondom, hogy mindenki 100%-ban normális, na de az arányok...

Amikor kijöttünk, az első hónapban ott pislogtunk, hogy jé, ha megállunk a zebra szélén, akkor megállnak az autósok és átengednek. Talán két alkalom volt, amikor nem engedtek át azonnal, ahogy a zebra széléhez értünk, de az nem is könnyen belátható helyen volt, azt mégsem várható, hogy padlóféket nyomjanak.


A hazaút: fapados légitársaság, egy egyenes sorban külön várakoznak akik kifizették az elsőbbségit, mi U alakban hosszú egy sorban vártunk. Kb ilyen formában: UI.... Amikor megnyitották az elsőbbségieknek a kordont hogy ők induljanak, a mi sorunk végéről elkezdtek átmászni az utasok a lezárt kordonon és szaladtak az elsőbbségiek közé, még a kisgyerekeseket is beelőzve. Úgy szóltak rájuk, volt akit visszazavartak, a felesége meg az elsőbbségiek közül vigyorgott, és ment előre.

2013. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

Milyen erdekes olvasni a sorokat. Magyarok valaszolnak es a magyarokrol irnak negativ kritikat. Persze, mert az ormenyekrol vagy a romanokrol nem tudunk semmit, csak amit kivulallokent latunk. Ez igy is van rendben, csak az a furcsa, hogy a legtobb magyar negativ velemennyel van a tobbi magyarrol, en mindig magambol probalok kiindulni es a jot latni az emberekben!


(ezt most sokaknak nehez lesz elfogadni, sot sokan nem is fogjak erteni... johet a lepontozas;) amilyen te vagy, olyan embereket huzol be magad kore; es ez igaz az utca emberere, akivel a buszon futsz ossze, meg a kozeli baratokra.


10eves kulfoldi eletem soran tapasztaltam, hogy nemcsak a magyar lehuzo, panaszkodo, karomkodo, agyatlan, negativ stb. Hanem a helyiekbol is van ugyanannyi, csak ugye egy turista kimegy "olaszba vagy spanyolba" es azt latja, hogy mindenki milyen kedves/figyelmes.


Ha megprobalsz a pozitivra, a jora, a kedvesre koncentralni, elobb utobb pozitiv/jo/kedves emberekkel fogsz talalkozni, es a negativ/rossz/durva emberek (es baratok) szepen felszivodnak az eletedbol. Az sem mindegy, hogyan reagalsz pl. a panaszkodasra. Engem mar egyaltalan nem erdekel masok panasza, es a kozeli ismerosok megtanultak es mar nem nyaggatnak es ok is jobban erzik magukat, amikor nem nyavalyognak olyan dolgokon amikhez nekem 1. semmi kozom 2. ugysem tudok rajtuk valtoztatni; es inkabb elvezzuk egymas tarsasagat es az eletet.


Amikor folyton azon agyalsz, hogy mindenki milyen bunko meg durva, akkor folyton azt fogod eszrevenni korulotted es csodalkozol, hogy vajon miert van ez.

2013. júl. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!