Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy "úrihölgynek" hogy illik...

Egy "úrihölgynek" hogy illik viselkedni?

Figyelt kérdés
Természetesen minden szabályt nem tudok betartani, de érdekelne hogy öltözködési, hajviselés és smink téren mit illik, első randin és hosszú kapcsolatban hogy illik viselkedni? És az utcán, iskolában, emberek között? És ha a srác (akivel járok) szüleivel először találkozok, hogy illik megszólítani őket és köszönni?

2013. aug. 31. 01:36
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

egy úrhölgyet nevelő nő nevel fel és tanítja meg a társadalmi illem szabályokra etikettre.

a nikita eredeti francia változatában a vadorzó punk csajból egy ilyen nevelő nő farag nőt.

nézd meg a filmet ha érdekel.

de létező foglakozás amúgy az etikett szakértő,el is járhatsz egyhez.

2013. aug. 31. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. aug. 31. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
ha az lennél tudnád. Ha nem vagy az, akkor meg ne akarj más lenni mint ami vagy. Persze ez nem azt jelenti hogy ne legyél illemtudó stb,
2013. aug. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
miért ne akarnék olyan lenni? Eddig folyton azt kaptam meg, hogy pimasz, neveletlen meg nagyszájú vagyok..azt akarom hogy az emberek ennek az ellentétét gondolják rólam..
2013. aug. 31. 11:33
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem ne legyél a véglet, ne legyél úrihölgy sem...


az nagyon nevetséges lenne. legyél egyszerü.

2013. szept. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!