Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 8. -os vagyok és annyira...

Johness kérdése:

8. -os vagyok és annyira utálom hogy megtudnám ölni, mit tegyek hogy ne úgy viselkedjen velem mint egy szarral?

Figyelt kérdés
Na szóval van az oszt. társam akit nagyon megutáltam azért, mert leszólt azért hogy milyen gatyában járok, hogy hogy nézek ki, ( ja ő se néz ki szebben) , és egyszerűen annyira nagynak hiszi magát, hogy nem csak én utálom hanem kb azt osztályom FELE!TEhát a kérdés mit tegyek hogy ne utáljam annyira vagy hogyan tudnám megsérteni stb, hogy ne hogy már olyan nagynak higgye magát..
2013. szept. 1. 00:39
 1/6 anonim válasza:
Hülye kérdés. Ne foglalkozz vele :D
2013. szept. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Énis 8.-os vagyok tasaa. :DD Bár nekem nincs ilyen problémám, de ha csak ennyi a para, ne foglalkozz vele. ;) Egyszer voltam ugyanígy egy kis nagyképű senkiházival... Nekiugrottam--> Igazgatói. szóval nem éri meg
2013. szept. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Justicar ***** válasza:
100%
100% h egy wannabe páwa srác a kérdező.
2013. szept. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lol :D pont hogy akit utálok az a páva, a homokos ecset hajával , meg a köldökig kivágott polójával.. én pávaa..? na ne :D
2013. szept. 1. 09:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Én most végeztek a 8.-t, de ha egy páwa engem leszólna, az első dolgom az lenne, hogy megéreztetném vele az öklöm szagát. Ha meg nagyképű, az nem azt jelenti, hogy ki is tart az igazáért...

Szóval vagy megvered, vwgy ha így folytatódik, ő fog megverni/ráduszítani a csicskáit. Szóval kemény öklöt és sikert!

Azzal pedig, hogy hogy nézel ki annyi a fontos, hogy neked tetszen és ne másoknak. :D

2013. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olvasd vissza amit írtál. De tényleg. És nézz magadba. Ez az egész most komolyan egy gatya miatt megy? Meg azért mert nem vagytok egymásnak valóak?

óóó a 8. osztály gecccc. ha visszagondolok milyen kis nyomorék voltam és ilyen dolgokat mondtam és ilyeneken akadtam ki és szörnyű volt, de ebből látszik h még érned kell.

amit leírsz az nem utálat. tudom hogy nem hiszel nekem, de próbáld meg elképzelni. oké, nem egyezik a véleményetek. van ilyen. de az ő véleménye az ő véleménye. próbáld meg az ő szemszögéből is látni a dolgokat. ne ess túlzásokba, és ne viselkedj úgy, amit később megbánsz majd. ne akard megsérteni, ne foglalkozz vele. de tényleg ennyi. ha meg elhiszi magáról hogy ilyen nagy ember, hát tegye! ne érdekeljen! tudom h idegesítő tud lenni... de tedd túl magad rajta, és ha neki így teljes az élete, akkor legyen boldog.

2013. szept. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!