Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy a barátom ne viselkedjen így?

Figyelt kérdés

Van a baráti társaságunkban egy lány, aki a barátom legjobb barátjának a csaja. Már egy éve együtt vannak, de minden egyes alkalommal mikor megjelenik, a barátom olyan elismerően végignéz rajta, meg meg is dicséri, hogy húú nem semmi, milyen csinos, milyen szép... Elegem van már ebből. Jó, tényleg szép lány, de akkor is, ez annyira rosszul esik. És a haverjának is folyton azt mondja, hogy húú nem semmi a csaja, meg milyen jó fej is...

Na és ez a lány ráadásul jóban van a barátommal, a barátom kapcsolatbeli igényeiről többet tud ez a csaj, mint én... de hogy ezen ne húzzam fel magam, mert ez a lány csak segíteni akar nekünk...

Komolyan megőrülök már!


2013. aug. 23. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
ja en csak a vegen jottem re hogy lany vagy . szerintem egy bunko a barato elotted dicsergeti a masik lanyt ? ulj le vele komolyan beszelni mert szerintem nem normalis hogy igy hagyod ezt neki
2013. aug. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!