Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet egyszerűen...

Hogyan lehet egyszerűen beilleszkedni?

Figyelt kérdés
Iskolát változtatok, holnap kezdődik a tanítás, és osztálykirándulással kezdjük a tanévet. Csendesebb, félénk típus vagyok, segítenétek, hogy hogyan illeszkedhetnék be hamar? Nem akarom egyedül végighúzni az osztálykirándulást. 16/L
2013. szept. 1. 17:22
 1/4 anonim válasza:

Akkor 10.-be mész, vagy a 9.-et is újra kellett kezdened?


Mert akkor könnyebb dolgod van, ha olyan osztályba kerülsz ahol még nincsen össze szokva a csapat.

2013. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
10-be megyek.
2013. szept. 1. 17:31
 3/4 anonim válasza:

Hát sajnos ez a nehezebb verzió.

Én most megyek 11.-be és tavaly (amikor 10.-esek voltunk) jött hozzánk egy új lány. Ő pl. simám be tudott illeszkedni. A csajok (köztük én is) rögtön odamentek hozzá és "felkarolták". Bemutattunk neki mindent, mi hol van és kioktattuk a tanárokkal kapcsolatban. De ami miatt nagyon szimpi volt a csajszi, az a tekintete meg a mosolya volt. Rögtön az ember szemébe nézett és látszott rajta hogy nem ideges. Ez sokat könnyít a dolgon. :)


Ha meg kirándulással kezdtek, este lehet lesz egy kis beszélgetés. Akkor kérdezősködhetsz erről- arról (még akkor is ha nem feltétlen érdekel a dolog) hogy lássák, be akarsz illeszkedni. Szerintem kérdezni fogják hogy miért váltasz sulit és milyen volt a régi osztály, de ha nem is akkor is oda terelheted picit a szót, persze ha ez neked nem egy fájó pont.


Amúgy megkérdezhetem hogy melyik iskolába mész át? :)

2013. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, a Közgazdasági Politechnikumba:)
2013. szept. 1. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!