Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az esélye annak, hogy el...

Mi az esélye annak, hogy el tudok vegyülni a lakodalmi tömegben, és ingyen eszem-iszom akár heti rendszerességgel?

Figyelt kérdés
Persze olyan helyen, ahol nincs meghívó.
2013. szept. 10. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy érted belopózol minden lakodalomra?
2013. szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég nehéz ügy, hiszen a menyasszony, vőlegény, vagy a szülei általában körbesétálnak a vendégek között, hogy mindenkivel váltsanak egy-két szót.
2013. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 intrepid ***** válasza:
Nem új az ötleted, és általában a család oda is figyel erre. Nagy lagzikon lehet esélyed rá, hogy sikerül. De nem kéttanús esküvőkre gondolok.
2013. szept. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég nehéz ügy. Ugyanis még nagyobb esküvőkön is, ha a vendégek nem is ismernek mindenkit, az örömszülők és a házasulandók azért tudják, kik vannak meghívva és mindenkit szoktak üdvözölni. Ráadásul a legtöbb helyen ülésrend is van.
2013. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

igen, 4-esnek és a többieknek is igazuk van, de azért mi poén lenne már :D

Amúgy ha szépen felöltözöl, elvegyülsz a tömegben, lehet nem szúrnak ki egyből, csak később, addig meg ehetsz-ihatsz :)

Aztán ha szólnak, gyorsan elszaladsz;)

Van is valami ilyen film, Owen Wilson szerepel benne, csak most lusta vok rákeresni, de gondolom ismered, és innen jött az ötlet:D

Amúgy melyik városban élsz? Egyszer én is mennék veled :D

2013. szept. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Filmekben én is láttam ilyet, de már eleve enni nem nagyon sikerülne, mert főleg nagy létszámnál van ülésrend, szinte mindig. Plusz székek nem is szoktak lenni. Kis létszámnál is van általában, de ott rögtön ki is szúrnának.

Esetleg nagyobb lagziba, mikor már vége a vacsorának és megy a banzáj, el tudom képzelni, hogy pár percre be lehet lógni és meginni néhány italt, utána gyorsan lelépni, de ennyiért meg nem éri meg kiöltözni, meg a kockázat sem.

2013. szept. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Huncutkában sikerült rendszeresen. Ahogyan az ingyenmozi is popcorn és kólával! :)
2021. dec. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!