Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti milyen közösségi oldalakon...

Ti milyen közösségi oldalakon vagytok fent? Melyiken milyen rendszerességgel? Kort is írjatok már

Figyelt kérdés

2013. júl. 12. 17:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

MyVipen, de csak mert nem tudom magam törölni. 3-4 havonta eszembe jut, akkor fellépek, megpróbálom magam törölni, de ennyi.

Iwiw-en. Egyik rokonommal ezen tartottam régebben a kapcsolatot, már csak 2-3 havonta lépek fel.

Facebookon. Ezt utálom a legjobban, mert nem látom át. Erre napi rendszerességgel fellépek, amióta eltűntek msn-ről az emberek, mert sok ismerőst szinte csak így lehet elérni (telefon drága). Mivel sokszor inkább otthon punnyadnak, mintsem lejönnének, néha hajlandó vagyok fél-egy órát csetelni velük hetente egyszer-kétszer.

21L

2013. júl. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Iwiwen mert nem tudom letörölni magam...facebook mert mindenkivel itt dumálok mert szinte egyik barátom sem msn-zik... 15/L
2013. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

iwiwen. Fél évente 1x lépek be.

fb-on. naponta többször is belépek.

25 L

2013. júl. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Iwiw, félévente-évente

Myvip, sok éve elfelejtettem a jelszavam, azóta megszűnt az emailem is, amivel csináltam, úgyhogy az már úgy marad.

Facebook, folyamatosan online vagyok, elsősorban a chat miatt

LinkedIn, hetente-kéthetente, kivéve ha állást keresek, mert akkor naponta többször

Tiniként szerintem regisztráltam még pár oldalra, talán myspace, ilyesmi, de ezeknek se tudom már a jelszavát

24N

2013. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat

Bár meg vagyok lepődve h egyikőtök se twitter-ezik..

2013. júl. 12. 19:18
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja tényleg, twitteren is fenn vagyok :D De talán egy vagy két bejegyzésem volt csak. Utolsó voltam.
2013. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Facebookra általában óránként felmegyek, vagy eleve mindig megvan nyitva ha gépezek/telefonozok. Ritkán osztok meg dolgokat, leginkább videókat vagy idézeteket, inkább csoportok bejegyzéseit nézem, ritkán másokat, na meg chatelek. Twitteren is fent vagyok, próbálkozom gyakran használni, de nincs semmi értelmes amit kiírhatnék, meg elég kevés ismerősöm van fent.
2013. júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
ja és 17/F
2013. júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Facebook, Twitter.

Naponta többször.

2013. júl. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Facebook, Twitter. Utóbbit havonta egyszer ha megnézem, előbbit minden nap használom. 16/L
2013. júl. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!