Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Problémák a szomszéddal, mit...

Problémák a szomszéddal, mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
A szomszéd nemrég költözött ide. Panaszkodik, hogy ránk küldi a rendőrséget mert a kutyának nem adunk enni ( nagytestű kölyök kutya, így kell még kinéznie). Meg, hogy múltkor megtámadta az ő kutyáját ( nem igaz, mert ő sétáltata póráz nélkül a yorkshire terrierjét, és azt jött a kutyám felé) panaszkodott , hogy tegyek rá szájkosarat mert különben megint fel jelent. Utána van riasztó a házban, egyszer bekapcsolt kb 10 percre, de gyorsan el is állítottuk, fényes nappal volt de ha nem szerelem le a jelzőt akkor bejön és szétveri a biztosíték ládát ( az nem zavarja, hogy elemre működik xD ) Ő reggel 5-kor kel, bekapcsolja a autójában a zenét nagy hangosan és megyen munkába de úgy olyan gyorsan, hogy porzik az egész út és az ablakom nem győzöm pucolni. Zavarja, hogy ugat a kutya ha jön erre valaki, hát istenem azért van a kutya. Ne égjen este a lámpa a szobákba, mert bevilágít hozzá és nem tud aludni. De Istenem az a szobába van, üljek a sötétben? és a lámpa mégis , hogy az istenbe világít be hozzá? Függöny is van. Leszórták nekünk a fát az udvarra, mert később értünk haza mint ahogy kivitték. Láttuk, hogy elvett belőle egyet és vitte magának be. Később pakoltuk be és a kapu nyitva maradt a kutya kiszökött, ott volt egy idős nénike odament hozzá és megnyalta a kezét ( nem bántotta egyáltalán) én már szaladtam utána , de mivel kölyök azt hitte játszunk és neki szaladt az illetőmek ( hátra fele nézett a kutya), ő pedig tiszta erőből arcon vágta a kutyát, szegény kutya nyűszögött és a földön hemperegve fogta az orrát pár percig. Erre leordított olyan hangosan, hogy még a szomszédok is kijöttek nézni, hogy mi van, erre ellőttük adta az ártatlan , hogy őt megharapta az a dög. Van még belőle bőven de már nem írok többet. Mit lehet ellene tenni, azt hiszi ő az úr a faluban.

2013. szept. 12. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én flegmán válaszolgatnék neki hogy jelentsen fel, én ráérek pereskedni addig is kíméljen meg a szövegelésétől és a személyétől,mert pont lexarom. Biztosítanám hogy zaklatásért viszontperelném ,és még élvezném is bármi legyen az erdmény.
2013. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondjad neki, hogy jelentsem, aztán pákpákpákpák, ha hozzád szól, rá se hederítsél.

Nálunk is hasonló volt, van itt egy öregasszony, aki szerint mindenért mi vagyunk a hibások, amikhez közünk sincs. Elején még, hogy megbeszéljük, aztán egyszer rába.sztuk az ajtót, néha vísit, hogy feljelent, nevetve mondom, hogy jelentsen, és ennyi. Mégis mit tud csinálni? Lecsukat? :D

2013. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaz az egy társasház volt, de a volt szomszédunk havonta kihívta ránk a rendőröket. Votl, hogy azért, emrt még nem alszunk és szipuzunk a szobában, mert ő látta, hogy teknokolt vettünk a boltban és hallotta, hogy én azt kérdezem az akkor még vőlegényemtől, hogy hol van a másik tubus teknokol. A Párom építészmérnök és maketot csinált az egyetemi leadandóhoz.


Volt, hogy azért hívta ki a rendőröket, hogy engem vár a párom, mert ő hallja, hogy hangzavar van én meg sikítok, hogy hagyja abba. Csikizett és nevettem...


Örülök, hogy megszabadultunk attól a vén szipirtyótól. Imádom, hogy saját lakásban élünk. Igaz az egyik szomszédunk baromira nahgosan hallgat zenét és gitározni tanul. Viszont vele lehet beszélni és amikor otthon vagyunk, lehalkítja, amikor nem vagyunk otthon meg nem érdekel, hogy üvölt nála a zene.

2013. szept. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!