Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy azt hiszem,...

Miért van az, hogy azt hiszem, hogy az emberek megutálnak, unszimpatikus leszek nekik, ha pl. facebookra kirakok egy képet vagy zenét?

Figyelt kérdés
Meg azt is olyan cikinek érzem, ha nem lájkolja senki a képemet, zenémet, biztos azt hiszik, lúzer vagyok. Tudom, beteges, de..
2013. szept. 13. 21:01
 1/4 anonim válasza:
Én még nálad is bénább vagyok, ki se merek rakni / írni semmit :D
2013. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert béna dolog, azé'. Jól érzed, senki sem kíváncsi erre. A népszerűbekkére sem, egyébként, csak azok meg lekakkantják ezt.
2013. szept. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De, én például kíváncsi vagyok másokra.
2013. szept. 13. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:
En meg azért nem csináltam face-ot, mert én biztosan örülnék a más örömének, legyen az akármi, és biztosan lájkolnám, de a félsz bennem van, hogy lehet nekem senki sem lájkolna semmit sem!Talán pontosan azért, mert tudják, hogy nem kell hizelegniük,akkor is rendes vagyok velük.Sajnos sok irigy ember van!
2013. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!