Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet kimaradni az életből?

Hogy lehet kimaradni az életből?

Figyelt kérdés

Mert én úgy érzem, hogy mintha azt tenném...

Vannak barátaim, szolidan össze szoktunk ülni valami programra vagy csak iszogatni. A party-kat bevallom nem szeretem. A sok álszent műmájertől felfordul a gyomrom, semmi kedvem jópofizni velük és adni a hülyét, könnyű vérű lányokkal meghazudtolni magam. Viszont a koncerteket nagyon bírom, oda más emberek járnak.

Egyetemista vagyok amúgy. És látom, hogy face-ra is kiírják a party rendezvény meghívók mellé, hogy "kár lenne kihagyni" stb... Vagy ez nem is nekem szól, hanem annak, akik ebben a világban mozognak? Nem is lenne még ezzel baj, csak hogy a legtöbb ember körülöttem szintén ezt teszi, én meg szinte rosszul érzem magam, ha kimaradok. Pedig egyáltalán nem vagyok antiszoc...

Vannak itt, akik a korosztályomban hasonlóan éreznek? 20/F vagyok amúgy.



2013. szept. 15. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan vagy és nem azt csinálod mint a többség akkor mindig úgy fogod érezni, hogy te vagy a különc. Pedig egyébként sok ember aki eljár ezekre a partykra szintén nem szereti a nagy bulikat, csak a többiek elvárása miatt megy el. Szerintem legyél csak olyan amilyen vagy, sok hozzád hasonló ember van.
2013. szept. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is 20 f vagyok és nem nagyon jön be nekem sem. Azt mindenre ráírhatják hogy bánni fogod ha kihagyod hisz így nagyobb eséllyel elmész de ha elmész akkor meg azt hagyod ki amit amúgy csinálnál az életből nem lehet kimaradni csak különböző képpen élni
2013. szept. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elhiheted, hogy a jópofizó műmájerektől hemzsegő partyktól még ők maguk is rosszul vannak, csak valamiért kötelességüknek érzik a műmájerkedést, a jópofizást és a partykra járást. Az ilyen partykat csak a nagyon retartdált emberek élvezik őszintén, ergo roppant kevesen. Az ilyenekre járók zöme se kívánja az egészet a háta közepére se.

Te annyi előnyben vagy velük szemben, hogy ezt be is vallod magadnak.

2013. szept. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3#

Ezt azért nehéz elhinni... ilyen sok ember hazudna saját magának?...

2013. szept. 15. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:

A "Ki ne hagyd" az csak egy reklámduma, természetes hogy odaírnak ilyeneket.

Nekem soha eszembe se jutott volna elmenni ilyen partyra.

Azt hozzá kell tennem hogy a barátaim is ilyenek voltak és a zenei ízlésünk is egyezett. Érdekes helyeket megnéztünk meg elég sokat buliztunk de azok mind underground helyek voltak, ahol egy darab műmájer sem fordult elő.

Ha neked a koncertek jobban tetszenek akkor menj oda. Attól még nem leszel antiszoc, és egy idő után társaságot is találsz magadnak akikkel eljárhatsz olyan helyre amik bejönnek.

Elvégre pont azért bulizol hogy jól érezd magad, ahhoz pedig olyan helyre érdemes menni ami tetszik.

2013. szept. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg amúgy biztos az egyetemeden is vannak olyanok akik kimaradnak pl mert nem szeretik az ilyen bulikat vagy mert jobban szeretnek olvasni vagy 'hasznosabb' dologgal foglalkozni.
2013. szept. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!