Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van az életből! Meg...

Elegem van az életből! Meg akarok halni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egész az apámmal kezdődött. Anya már régen el akart válni tőle, de mostanra már lehetetlennek tűnt mivel hitelek kötik őket össze. Az apám teljesen kikészít minket, anya nyugodt de én és a testvéreim teljesen kiborulunk. Én még el tudom rejteni az érzelmeimet, de nagyon sokszor előfordul hogy valamit a földhöz akarok vágni, már annyira nem érdekel az élet, mit tettem hogy ilyen apám van? Miért pont velünk történik ez? Nagyon belefáradtam ebbe az egészbe, am 17 éves vagyok. Tudom h*lyeség hogy ilyen fiatalon akarok véget vetni az életemnek, de annyira rossznak érzem ezt az egészet. Kérlek adjatok tanácsot!

2013. júl. 24. 22:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Miket tesz apád? Nagyon durva?
2013. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság semmire sem megoldás, tudom,hogy ez nagyon sablon szöveg, de ez így van.

Arra nincs mód,hogy elmenjetek, vagy hogy apukádat elküldjétek?

2013. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, ha megölnéd magad az anyukádnak és a tesodnak még rosszabb lenne,aztán meg ők is megölnék magukat,ezt akarod? tarts ki!! majd biztosan jobb lessz
2013. júl. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Ugyan! Keressetek jogászt, aki szépen megcsinálja a hitelmegosztást. De szerintem a szüleidtől is elvárható lenne, hogy meg tudjanak egyezni ebben.

És pusztán az anyagi megegyezés-feladat elkerülése céljából fenntartani egy életközösséget?! Micsoda baromság ez?!

2013. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Két éve megrugdosott a földön, mostanában nem szokott durva lenni. Inkább kikészít minket lélekben, nem akar elmenni, és lenne hova mennie, de arra nem gondol hogy mennyi fájdalmat okoz.
2013. júl. 24. 22:43
 6/25 poet1 ***** válasza:
én adhatok tanácsot de lehet h attól kiakadsz
2013. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

5: Ez a megrugdosós eset máris ok a távoltartásra. Szerintem még nem évült el. Evvel érdemes volna kezdeni valamit!

A lelki terror is bántalmazás!

A zsarolás is bűncselekmény.

2013. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ilyen rosszul alakult eddig az életed ráadásul pont ilyen kamasz-korban, amikor nagyon nehéz tud lenni amúgy is. (Ha valaki ilyen koromban azt mondja nekem, hogy azért vagyok mindentől depressziós és rosszkedvű, mert kamasz vagyok, akkor elküldöm a fenébe, de utólag már látom, hogy ezért volt ilyen nehéz kezelni a konfliktusokat, problémákat.) Bár jóval kevesebb gondom volt, mindig úgy éreztem, hogy az élet bírhatatlan. És a jó hír, hogy el fog múlni, és attól függetlenül, hogy hogy rendeződik ez a dolog sokkal jobban tudod majd kezelni pár év múlva! Szóval tarts ki, próbáld levezetni a feszültséget valahogy, sport, box, dolgok földhöz vágása (szégyellem, de sokszor megtettem). Jó lenne az anyukáddal megbeszélni, hogy felrázódjon, hogy tegyen valamit, vagy ahogy lehet mehetsz kollégiumba, keress egy jó messzi sulit, legyél sokat a barátaiddal. Ha pedig nagyon nem bírod feldolgozni a nehézségeket, akkor egy pszichológus is sokat segíthet.
2013. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
én a helyedbe megmérgezném..:D
2013. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
:-) pszhiológushoz régen jártam önbizalom hiány miatt, anyuval szoktam beszélni az érzéseimről.
2013. júl. 24. 22:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!