Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak valakinek magyar...

Vannak valakinek magyar nyelvű PUA (csajozós) könyvei?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régebben a pualetoltes.hu oldalon voltak fenn a csajozás elméletével kapcsolatos könyvek, de az ott lévő linkek már sajnos elavultak :(

2013. szept. 15. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
És te be is dőlsz ezeknek?
2013. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

van fent a neten csomó,de a legtöbb azon kívül,hogy összezavar,nem sokat ér.

amik tényleg jók,azok nem azt írják le,hogy mit csinálj,hanem a pua leírja,hogy ő egy adott helyzetben hogyan csinálta,vagyis helyszíni beszámoló,ezek tényleg jók és tanulságosak.

a többi könyv csak azt neveli beléd,hogy jól tűrd a visszautasítást,vagyis alapból azoknak íródtak,akik kb totál amatőrök a csajozásban.


szóval ami kellhet és utánaolvashatsz,hogy több szemszögből is megismerd az a direkt nyitás és a shit teszt kezelés,aztán kész,pua vagy.

de ezeket a végletekig ki kell gyakorolnod,hogy ne lehessen fogást találni rajtad és minden kifogást le tudj kezelni.

2013. szept. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
2013. szept. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 twoa. válasza:
Mind marketingre és tv shop szerü átverések!adnak félrevezető könyveket hogy behazudják veled valami baj van.holott nincs is.De náluk ott a tréning lehetőség több 100 ezreké ahol elmondják neked hogy gazdagnak és jóképűnek kell lenni a csajozáshoz.Ez benne a röhely vicc :)
2013. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ááá nincs velem semmi baj, gazdag vagyok és jóképű :P xD Köszönöm a linket, de Mex/Badboy könyveit olvastam már, és én inkább amúgy is az indirekt módszer híve vagyok :)

Természetesen nem arra gyúrok, hogy jobban tűrjem a visszautasítást (bár a kudarcból lehet a legtöbbet tanulni), hanem hogy fejlesszem a társasági énem. Persze lehet szidni a PUA-kat, hogy szarság, lehúzás, parasztvakítás, stb... de szerintem aki nyitott, az biztosan talál a PUA irodalomban olyan dolgokat, amit kamatoztatni tud. Soha nem úgy álltam neki olvasni, hogy benne biztosan megtalálom a bölcsek kövét, hanem a szerző szemléletével próbáltam azonosulni...na mindegy, a csajozás úgyis csak áltudomány, sose tudjuk meg mi jár a nők fejében ;) :D

2013. szept. 20. 20:16
 6/10 twoa. válasza:
Ja csak ott fogsz beégni hogy hülyének néz a sok csaj aztán mehetsz könyveket olvasgatni értelemtlenül.A csajok mérföldekkel előrébb járnak mint te azt hinnéd!kiszűrik ha nincs lóvéd egy másodperc tört része alatt és onnantól kezdve véged van mint a botnak!Hiába nyomod a süket dumát meg a puat.Kamatoztatni?Téveszme amibe élsz mert egyedül pénzt lehet csak kamatoztatni méghozzá a bankba! :)
2013. szept. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak a szerencsétlen lúzerek szidják a puákat, akik otthon verik a farkukat ahelyett, hogy kimennének csajozni, vagy szerencsésebb esetben örülnek, hogy egyszer végre hozzájuk szólt egy csaj és azzal maradnak életük végéig, ha tetszik nekik ha nem. :D


Amúgy a real social dinamicstól érdemes a Blueprintet nézni. Az csak angolul van, de jobb mint az összes többi anyag együttvéve.

2013. okt. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 7

Rohadjak meg, ha értem ennek a logikáját. De talán jobb is így..

2013. okt. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Itt az egyik alapmű Neil Strauss: A játszma (The Game), itt ott megtalálni pdf-ben is:

[link]

2016. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tanulj meg angolul, magyarul sajnos nem fogsz túl sok értelmes dolgot olvasni a témában.
2016. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!