Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 2 eve vagyok ferjnel de eleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 eve vagyok ferjnel de eleg rossz a hazassagom. Van valaki akivel kozelebbi kapcsolatba kerultem. Lefekudjek vele? De mind a ketten azt szeretnenk csak egy ejszaka leyen az egesz.

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 13:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
először gondolkodj el azon miért rossz a házzaságod.másodszor meg azon, hogy mennyire vagy lelkiismeretes.Bele tudsz majd hazudni a férjed szemébe minden egyes nap? persze ha ő megcsalt már téged akkor nincs min gondolkodni :)
2010. szept. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Ne feküdj le vele.
2010. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
szerintem ne tedd. Nem fogsz tudni aludni a lelkiismereted miatt, hiába rossz a házasságod. Ha semmiképpen nem tudtok javítani a házasságotokon, jobb ha külön utakon folytatjátok, utána menj bele az egyéjszakába. Ez csak egy tanács.
2010. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
87%
Sajnálom, hogy rossz a házasságod. :-( De szerintem ne csald meg a párod. Gondolom neked sem esne jól, ha megcsalnának. 2 út van. Vagy rendezitek a pároddal a kapcsolatotokat, vagy elhagyod. A megcsalás nem megoldás!
2010. szept. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
ne feküdj le vele, miért kéne egy egyéjszakás kapcsolatba belemenni? semmi értelme, ha rossz a házasságod hozd helyre vagy válj el, de ne rontsd a helyzetet!
2010. szept. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
33%
Gondolj Zsófira a BK - ben! Hidd el, neki is rossz volt a házassága
2010. szept. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
77%
Semmiképpen sem.
2010. szept. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
Hülye vagy törődj inkább a férjeddel.
2010. szept. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%

Ha lefekszel vele ne felejtsd el a védekezést, mert utána következő kérdésed majd a terhesség témakörben köt ki.

Azt csinálsz amit akarsz, ha azt írom, hogy ne feküdj le vele akkor nem fogsz?

Helyedben helyretenném a házasságomat, biztos nem véletlen mentél hozzá a férjedhez.

2010. szept. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ne feküdjél le vele, MERT NEM OLD MEG SEMMIT!!!

én is voltam már ilyen helyzetben, de nemet mondtam rá, és kiderült JÓL tettem..Ne alázd meg így a párod!!inkább akkor váljál el tőle..

26L

2010. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!