Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért fordult meg minden...

Miért fordult meg minden mióta vissza vettem magamból?

Figyelt kérdés

Régen mindnkinek a nyakára jártam, ha volt kedve hozzám, ha nem, én beszéltem hozzá, kérdezgettem, mindig mindennel a nyakukra jártam az embereknek, ismerőseimnek, barátoknak.

És már láttam, hogy nem is figyelnek rám, nem is érdekli egyiket sem mit mondok, csinálok, csak nem mondják azt, hogy takarodjak már el!


Na és most már vissza vettem magamból. Nem idegesítem őket, nem fárasztok senkit a beszédemmel, köszönök, és megyek tovább. A barátokat, ismerősöket se keresem, nem hívom fel őket, és erre ők kezdtek el felhívni, hogy mi van velem...

És most azt veszem észre ez se jó!

Amikor valakivel találkozok, és köszönök, és ennyi, akkor furán néznek, majd a nagy csöndet megtörvén elkezdenek Ők kérdezgetni, hogy mi van velem, miért vagyok csöndbe...


De nem hiszem el! Most, hogy végre nem kell engem hallgatniuk, most meg az a bajuk, hogy csöndbe vagyok, és hallgatok?

Mégis miért? Nem értem! Azt hittem örülni fog mindenki akit zavartam azzal, hogy folyton beszéltem hozzá, mentem utána stb. De nem, kérdezgetik tőlem, hogy miért vagyok csöndbe, mi rossz történt.

Mégis miért lett mindenki ilyen fura?



2013. szept. 15. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem te lettél fura, ha egy ember önmaga gyökeres ellentéte lesz akkor persze hogy nem értik mi bajod van, mert egyik szélsőségből a másikba estél- először zaklatod aztán meg letojod őket. Valahol a középutat kéne megtalálni., a köszönök és továbbmegyek is ugyanolyan végletes mint másokra ráakaszkodni. :)
2013. szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Antimod ***** válasza:

Te lettél fura nekik! Természetes, hogy nem tudnak mit kezdeni a változásoddal, egyik szélsőségből a másikba estél, és találgatják az okokat, mi okozhatta ezt. Nyilván valami traumát sejtenek a háttérben, pletykálnak is a hátad mögött, talán már konkrét elképzeléseik is vannak.


Szerintem jó, hogy változtattál, de próbálj meg visszatalálni az arany középútra, mert egyik szélsőség sem jó. Egyszerűen túl nagy a kontraszt, és ezzel a többiek per pillanat nem tudnak mit kezdeni.

2013. szept. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kettő között van valami átmenet, nem gondolod?? :D Amikor értelmesen beszélgetsz mindenkivel, odafigyelve rájuk! :)
2013. szept. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!