Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit lehet azokkal kezdeni,...

Mit lehet azokkal kezdeni, akik ránézésből formálnak egy véleményt az emberről, és elkezdenek utálni/lenézni?

Figyelt kérdés

Vannak akik ránéznek az emberre, és nem testzik nekik amit látnak, és alapból lenézik az embert. Nem érzik, hogy közéjük való lenne, és nem lehet velük barátkozni.

Például vannak akik nagyon a külsőkre adnak, akár lányok, akár fiúk. És ha te tálagosan, visszafogottan nézel ki, akkor elkezdenek cikizni, kiröhögni.

Vagy ha okosabb vagy műveltebb vagy náluk, akkor azért kezdenek el kinézni, hogy "a stréber aki egy lúzer!"


És ha próbálnál velük kapcsolatot teremteni, meg se hallanak, vagy rosszabb esetben kiröhögnek, hogy "ez hozzám szól? Mekkora lúzer!"


Nekik meg lehet változtatni a negatív saját kialakított véleményüket?

Az ilyenekkel mit lehet csinálni?



2013. szept. 18. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell velük foglalkozni.Ha annyira korlátoltak hogy véleményt alkotnak úgy hogy nem ismerik a másikat akkor annyit is érnek.Meg a másik az hogy nem kell hogy mindenki ismerjen közelről.Akinek fontos hogy ki vagy, milyen vagy, az tudja, és nem talál ki tévképzeteket.Aki meg azt teszi arra hagyd rá... Nem kell az egész világnak bebizonyítani hogy te nem olyan vagy amilyennnek elképzelnek...
2013. szept. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én nem akarom hogy utáljanak úgy, hogy nem is ismernek...
2013. szept. 18. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehetsz mindenki "barátja". Én is ilyen voltam, de idővel rájöttem hogy kár olyanokra pazarolni az időd, és az energiád akik annyira sem méltatnak hogy megismerjenek.Teljesen máshogy állok már a dolgokhoz, persze néha bosszant hogy ki mit gondol, de úgy vagyok vele hogy aki normális az odajön megkérdezni, a többiek meg nem érdekelnek. Minden csoda 3napig tart...
2013. szept. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát változtasd meg a véleményüket magadról vagy arról akit utálnak. Ha téged ez zavar. Vagy csak ne foglalkozz vele. Néha kis apróság is elég hogy felfigyeljenek rád és pozitivan lássanak ne pedig egy luzernak :-) Én imádom az ilyen ránézésre véleményt alkotok táborát rendszerint hülyét csinálok belőlük :-). Néha csak simán odamegyek hozzá és ránézésre véleményt alkotok róluk :-) teljesen ősszezavarodnak és csak forgatják a szemeiket. Na de ehhez jó beszélőkédnek kell lennie.
2018. márc. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!