Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hogy kezelitek az olyan...

Ti hogy kezelitek az olyan embereket, akik minden ok nélkül elkezdenek kötekedni, b*szogatni benneteket?

Figyelt kérdés

Nem foglalkozni vele, elkerülni az ilyen s...fejeket, vagy még jobban megsérteni, illetve addig várni amíg kiborul a bili és neki esni?


Mi a legjobb megoldás erre?

Nem ilyen környezetben szocializálódtam, ezért gondot okoz a mostani környezetemben kezelni az ilyen embereket.


Azt hittem huszonéves korukra az emberek komolyabban tudnak viselkedni, jó nagyot tévedtem.


Hogy konkrét legyek, elkezdtek cigányozni csak azért mert zűrös környéken vagyok. Hiába mondom, hogy én se b..szogatom őket, örülnék, ha ők sem engem, nem hatja meg őket.



2013. szept. 17. 19:46
 1/3 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért előre bocsánat, alaposabban át kellett volna olvasnom.
2013. szept. 17. 19:48
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen emberekkel dolgom, méghozzá sok. Nekem az vált be, hogy rájuk hagytam, mondják nyugodtan, kit érdekel alapon.

Persze ne hagyd, hogy a fejedre nőjenek, ha kell lépj fel, egyébiránt meg hagyd őket a fenébe, a legkevesebb erőfeszítést se érdemlik meg.

2013. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Velem most jelenleg ez van. Nem figyelek oda rájuk,hisz valljuk be nem valami értelmesek,csak szánni tudom,őket,hogy ennyire sz*rnak rájuk a szüleik. Nem fogok lealacsonyodni az ő szintjükre,persze ha már tettlegességig fog fajulni a dolog akkor már nem hagyom magam.
2013. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!