Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csajok, komolyan ezek a...

Csajok, komolyan ezek a válaszok mennyire igazak vagy lekoptatóak?

Figyelt kérdés
Ha 1 csajt egy szimpatikus rövidke társalgás után utcán,buszmegállóba,bev.központban,üzletben stb... randira invitálom,vagy tel számot kérek, s láthatóan kicsit zavarba jönnek,de aranyosan,egyáltalán nem gázos a beszélgetés, s a válaszuk 90%-an az hogy pasijuk van...ez mennyire igaz? ti ilyenkor ált. mit válaszoltok? pedig magabiztos srác vagyok és általában nem is tartanak egy csúnya fazonnak...

2013. szept. 18. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit lehet válaszolni? Ha azt mondja pasija van az két dolgot jelenthet, vagy tényleg pasija van és nincs esélyed, vagy füllent mert nem akar veled randizni, azaz megint csak nincs esélyed. Én pl. mindig utáltam, ha idegen pasik jöttek oda hozzám utcán, vagy bárhol. Én speciel bizalmatlan is vagyok az olyanokkal akik leszólítanak egy idegen nőt, és szerintem a legtöbb nő /lány ugyanígy van vele.
2013. szept. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A kérdésből ítélve magadhoz illő lányt szemelsz ki, vagyis helyeset. A szép lányok soha nincsenek pár nélkül.
2013. szept. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!