Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok arról, aki...

Mit gondoltok arról, aki fesztiválos karkötőket hord az után is, hogy a fesztivál véget ért?

Figyelt kérdés
Nem 2 napja ért véget, hanem mondjuk még szeptemberben, vagy később is azok a karszalagok vannak rajta, akár textil, akár papír. Nekem meggyőződésem, hogy aki sokat jár fezstiválra, nem hordja a karkötőt. Mert face-en is az fotózkodik mondjuk síelés közben, utazáson, lovaglás közben, stb., akinek ez ritkaság. Mármint ez persze nem baj, hogy valaki nem tud síelni, csak olyan furcsa nekem, hogy az emberek azt akarják, hogy mindenki azt higgye, mekkora fesztiválozósok. Akár akkor is, ha tényleg azok. Olyan villogás. Ti nem így látjátok?
2013. szept. 20. 20:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A műanyagos karkötő gáz, ami ilyen neonszínű, de ha valaki egy szebb fajtát magán hagy, ami mondjuk anyag karkötő, az szerintem rendben van és tud jól mutatni.
2013. szept. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én nem foglalkozok ezzel.

Ha akarják, hordják. Imponálni ezzel nem tudnak. Én is hordtam már 1 héttel a fesztivál után is szalag-karkötőt, mert tetszett a színe. Ennyi oka volt az egésznek. Nem kell túl bonyolítani.


Az a gáz, amikor beleívódik a kosz. Na, addig hordani már elég cinkes,

2013. szept. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet ertek veled kedves kerdezo.

Tegye el emlekbe es kesz.

Viszont az, hogy honapokig rongyosra hordjak, az akkora egy nagy budos magamutogatas. Ordit rola, hogy "ezt nezzetek hol voltam latjatok b*meg?????!!!!!!!!!!!!" hiaba tagadjak h nincs igy, mert ez igy van. Szerenyen es csendesen is lehet orulni valaminek, nem kell mindent kikurtolni a nagyvilagba.

2013. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Egy keresztény 'fesztiválon' voltam még áprilisban, ahol textil karszalag volt a belépő, ezt a helyszínen 'kapcsolták' ránk. Hónapokig hordtam (augusztusban vágtam le csak), mert egy igeszakasz volt rajta, ami sokat jelent nekem. Jó volt nap,

mint nap látni + emlék is volt.


Egyáltalán nem nagyzolásból nem vágtam le magamról másnap!

2013. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én is láttam már olyat,hogy a csajon vagy egy hónapig rajta volt egy ilyen neonszínű papírszalag karkötő,rajta a felirat a rendezvényről,jó hogy le nem rohadt róla,engem kifejezetten nem zavar,csak megmosolygom,tesóm pl elteszi az ilyeneket emlékbe,de nem hordja utána hetekig.de azt sem értem mikor lefényképezgetik a kezeiken a karszalagot és feldobják a netre..egy esetben tudnám elképzelni hogy még hetekig hordjam a karszalagot:ha kijutnák tomorrowland-re,mert az nagy álmom,na azt lehet h még egy hónapig is fent hagynám:DD
2013. szept. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én is elteszem emlékbe, de az más. Aki a keresztény szöveges szalagot mondta, neki mondom, hogy az azért más picit. Párhuzamosan megkérdeztem erről egy személyes ismerősömet, ő azt mondta, szerinte ez ugyanolyan, mint a fesztiválos pólók, márpedig azzal semmi bajom, sőt nekem is van. De valamiért én ezt mégsem éreztem egyformának, illetve mástól is hallottam már, hogy minek van karszalag. Talán azért, mert pólót mindig veszünk, vagy nem tudom... Egyébként időközben beláttam kicsit, hogy végül is nem baj ez. Igazából az ihlette a kérdést, hogy láttam valakin karszalagot, és mérges lettem. Én a szalagot sose tartom meg, de sokszor voltam fesztiválon. Volt osztálytársaim közül néhány korábban azt mondta, hogy milyen rossz az a fesztivál, majd később ők is kimentek, és életükben 1x voltak, de a facebookot elárasztotta a sok kép. Nekem egy képem sincs fönt róla, pedig minden évben kint vagyok.
2013. szept. 21. 01:26
 7/16 A kérdező kommentje:
Tehát nem a képeik voltak a probléma, hanem, hogy korábban nem akartak odamenni.
2013. szept. 21. 01:27
 8/16 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egyetemista vagy nincsen rendes munkahelye.
2013. szept. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És ha szemmel láthatóan idősebb vagy fiatalabb? Amúgy miért gondolod ezt? főleg, hogy nincs munkahelye? Elég drága egy fesztivál. És mért pont egyetemista?
2013. szept. 21. 20:25
 10/16 A kérdező kommentje:
Légyszi válaszolj!
2013. szept. 22. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!