Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti felvennétek vele újra a...

Ti felvennétek vele újra a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

régebben beszélgettem egy emberrel msn-en. személyesen nem ismertük egymást, de én nagyon megkedveltem. akkor elég fiatal voltam, 15 éves, ő pedig 5 évvel idősebb nálam. nem volt konkrét téma amiről beszélgettünk volna, mindig más-más. még néha videóhívást is indítottunk és ott beszélgettünk. már-már szerelmes voltam belé. jó persze soha nem találkoztam vele, meg csak 15 voltam, de elég érdekes és komplex személyiségnek találtam már akkor is és szerintem értelmes és tájékozott. viszont egyszer összevesztünk, csináltam egy hülyeséget aztán letörölt msn-ről. utoljára 4 éve beszéltem vele. én nagyon szenvedtem akkor, vagy egy hétig sírtam a szobámban esténként (úristen ez így leírva nagyon szánalmas és most mosolygok magamon, de na. mélyen érintett :DDD) és hosszú-hosszú hónapokig ez járt a fejemben, hogy milyen hülye voltam.... mindig terveztem, hogy húú majd felveszem egy másik msn-re, vagy írok neki emailt, vagy akármi. de persze sosem volt hozzá merszem. aztán egyre enyhülni kezdett ez a dolog, egyre inkább nem gondoltam rá, pedig sokszor azthittem sosem felejtem már el. viszont most így kicsit idősebb fejjel eszembe jutott és kíváncsi vagyok mi lehet vele. facebookot nem használ, mert utálja. viszont nem akarom feltépni a régi sebeket.


megtaláltam a twitterét, gondoltam írok neki egy rövid üzenetet ki vagyok, meg miért írok. de nemtudom jó ötlet lenne-e? szerintetek?


2013. szept. 21. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem veszíthetsz vele semmit :) Egy próbát megér! De írd majd meg, hogy mi történt, érdekel :)
2013. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen írj neki!

Veszteni valód nincs, az tuti :)


Az iwiw korszak elején én 19 évesen megtaláltam egy 7 évvel azelőtti levelezőtársamat :D:D:D Tök jót dumáltunk,én is meglátogattam meg ő is eljött hozzám.

2013. szept. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!