Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet e a szerelemből barátság...

Lehet e a szerelemből barátság? Hogyan csináljam? Adva van egy be nem teljesült szerelem, Ő szomorú, én szomorú vagyok. Nagyon szeretném a baráti kapcsolatot megőrizni, mivel ő nagyon fontos nekem. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Egy férfi édesen nyomult rám, én már 2 hónapja szerelmes voltam belé. Még sem lett semmi, mert én régi módi vagyok és nem igen mertem visszajelezni, azt vártam, hogy majd ő lép, megszólit. De nem tette, pedig mindíg ott járkált körülöttem és ontotta a jeleket. Egyszer a nyakamba lehelt egy kedves mondatot. Ez egy váratlan és forró pillanat volt.

Még sem tudtam túllépni magamon. Mivel kapcsolatban élek, és ő mikor a közelemben volt, sohase nézett rám. Csak mosolygott, hangoskodott, izzott a levegő.

Most visszajelzések hijján, távolodik.

És rosszkedvű, békétlen, nem néz már rám, elmegy mellőlem.

Hogyan maradhatnék a barátja, hogyan csináljam.

Most mi lenne a legjobb.



2013. szept. 3. 10:59
 1/3 anonim válasza:

Sajnos barátságból szerelem könnyen lehet, de szerelembôl barátság nem.

Azért próbálj meg most te finoman közeledni felé. Ezt tudom csak tanácsolni neked.

2013. szept. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerelemből is lehet barátság amúgy..
2013. szept. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen helyzetem, mondhatni pontosan ugyanez. Én úgy vettem észre, hogy idővel ha tényleg nagyon fontos neked az a valaki, és te is neki, akkor átalakulhat barátsággá. Persze attól függ mekkora szerelem volt és milyen természetű az illető, sokan nem hisznek a szerelem utáni barátságban.
2013. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!