Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen felsőbb szervet küldjek...

Milyen felsőbb szervet küldjek rá?

Figyelt kérdés
nah most van egy ember aki naon felhuzott idegileg,sajnos nem léphetek semmit 1 évre felvagyok függesztve és pártfogó felügyelet allat állók ,arra gondoltam valami putriban lakhatnak,egy színes bőr ü , ember,multkor is szolt hogy mit nézzek ,ne nézzek,de rettentően lobbanékony vagyok és ideges,dühős,18 éves vagyok,segítsetek hogy valahogy megszívassam ezt a kö.csögöt,valami nem tudom mi ,rendőrség valami bejelentés ,tisztaság ellenőrzés ,Ántsz vagy valami ?

2013. szept. 30. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Szólsz pár haverodnak hogy kapják el őt este,és törjék be mint a ropit!
2013. szept. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az alvilágban, csak alvilági módszerek hatékonyak. Hétköznapi földi halandó itt labdába sem rúghat. Azt me nem javaslom, mert visszakerülsz.
2013. szept. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Színes bőrű népségnél hiába szólsz a haveroknak, mert ő meg szól az egész családnak, ha kell az összes családnak. Magyarországon ma olyan törvények vannak, hogy mindegy ki a bűnös, mindegy ki győzött, a fehér embert lecsukják, ha azt mondja a színes bőrű, hogy megfélemlítetted. "... mert félelemben nem lehet élni", csak a fehérek élhetnek félelemben...
2013. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de valakiket ráküldeni ? nem lehetséges pl, valami csalást észlelnél e.ont vagy valakit, hogy büntetést kapjon , mert állandóan dühős vagyok az állandó tehetetlenség,rohadt rendőrség se igasságos ,ezért kell mindig őnbíráskodni de ki a fas.z gondolná hogy következménye lesz , huha .
2013. szept. 30. 23:00
 5/9 anonim ***** válasza:
A lófszt kapnak el ember,haverjaim 2éve simán összecsukták a cigányokat mind az 5öt azt kussolnak,senki nem szólt a kiscsaládnak mert behugyoztak,rendőrök meg még azóta se tudják ki volt?!Na ilyenkor mivan?!Túlsok amerikai filmet néztetek gyerekek nem mindig kapják el a bünözőket ha jól csinálják,csak azért van annyi bokszos a börtönben mert 2iq-ja van az összesnek.Tudjátok hogyvan a mondás "fehér embertől nincs gonoszabb".
2013. okt. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd ki egy magyar nyelvtan versenyre az illetőt és ott alázd meg...
2013. okt. 1. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

FBI CIA vagy valami 3 betűsnek. :D

Ne idegeskedj mert a bosszú rossz tanácsadó.

Szívasd meg úgy hogy nem szétvered hanem kicseszel vele.

Leereszted a kocsiját telitömöd a zárját szeméttel meg bekened kutyasz@rral a kilincst stb stb. a 10. után úgy is megtörik. és az illető még csak azt se tudja ki lehetett az mert az ilyeneknek sok ellenségük van.

Mert ha megütnéd az ilyeneknek még képes eltörni valamijük aztán meg reszeltek neked egy időre.

2013. okt. 1. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de most hogy jön ide a nyelv tan te jó isten :/ ilyen embereket ..
2013. okt. 1. 04:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy jön ide, hogy szégyelhetnéd magad, hogy még írni se tudsz, de arra kérsz tippeket hogy árts valakinek, aki felhúzott. Vezesd le máshogy a feszültséged, fuss, keress munkát, dolgozz, takaríts otthon. Szerintem ha már úgyis fel vagy függesztve mi lenne ha nem tajparaszt görény módjára viselkednél, hanem felnőtt ember módján intéznéd, ha felhúzott valaki.
2013. okt. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!