Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem túlzás ez a facebook-élet...

Nem túlzás ez a facebook-élet egy kicsit?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek, de ma egy felnőtt, értelmes rokonom ezt mondta nekem: "Te nem is jársz sehova." mindezt abból következtette ki, hogy kb. semmit sem rakok fel a facebookra, így biztos nem is csinálok semmit és semmi nem történik velem.


Ez számomra egyszerűen hihetetlen. Amúgy közben informálódtam, nem csak ő ilyen idióta, de akikkel nem vagyok napi kapcsolatban azok elkönyvelték, hogy én nem csinálok semmit és sose megyek sehova, mert nincs kint a facebookon. Márpedig akinek a facebookon nincs élete, annak máshol sincs. Ez nem túlzás egy kicsit?


Ezért rak ki szinte mindenki manapság mindent, hogy ne higgyék azt, hogy "unalmasak"?


Komolyan, már alig akad egy-két ismerősöm, akik nem csinálják ezt, pedig nem vagyunk tizenévesek. Lefényképezik a vacsorát az étteremben, lefényképeztetik magukat a kocsiban, ha mennek valahova, lefényképzeik mit vettek, lefényképezik a söröskorsókat, beírják, hogy épp füvet fognak nyírni, lefényképezik az új tapétázást, a kalácsot, amit sütöttek, minden szart.


Mi a fene van? Ez lesz már a normális, hogy mindenki a neten (is) éli az életét és az a ciki, aki nem tárulkozik ki? Én vagyok nagyon lemaradva?


2013. okt. 6. 20:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
36%
az se normális, hogy annyira foglalkoztat a téma, hogy ide sírod ki magad.
2013. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

1-es, kinek mondja? ez egy elvi sopánkodás, nem fogjuk megoldani, de én pl. értem a lényeget.


igen, gáz a kaja meg a pózolás meg a tökömtudja

ismerek olyat, aki nem facezik, mégis van élete...

2013. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled, kérdező. Igaz, én gyakran használom a Facebook-ot (bár alig van ismerősöm), de nem vonok le következtetéseket egy adott személyről ilyen dolgok miatt.
2013. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Az élet ,az élet.

A faszbuk meg faszbuk.

2013. okt. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem teljesen értelmetlen, mert most komolyan az foglalkoztat, hogy tényleg erre tartunk, hogy ha nem mindenki előtt éled az életed, akkor biztos


1. nincs is

(vagy ami még rosszabb)

2. takargatnivalód van


Régebben még az volt a ciki, ha minden feltettél. Ma meg akkor ez az általános?

2013. okt. 6. 21:06
 6/25 anonim ***** válasza:
57%

Na és, régen meg kiültek a padra és mindezeket jól kipletykálták az emberek. :D

Egyébként ez sem, az sem ciki, van, aki kitárulkozóbb, van, aki magának valóbb, lehet mindent túlzásba vinni.

Pl. túlzás az ismerősödtől, hogy a Facebook alapján ítéli meg az életed és túlzás tőled, hogy azon sírsz itt, hogy jaj de borzasztó, valaki felrakta, milyen kalácsot sütött.

2013. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én sem értettem soha miért kell válogatás nélkül mindent megosztani másokkal. Neked pedig nem kell foglalkoznod a többiek véleményével, úgy éled az életedet ahogyan szeretnéd. :)
2013. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
6-os, engem nem zavar, hogy valaki kalácsot sütött. Nem zavar, hogy felrakja. Ő felrakja. Én nem rakom fel. De azért az elég durva, hogy mivel én nem rakom fel, ezért el sem tudják képzelni, hogy én is sütök kalácsot. Mert ha nincs felrakva, az biztos nincs is.
2013. okt. 6. 21:12
 9/25 anonim ***** válasza:

Én semmit nem rakok ki a Facebook-ra, és hetente többször megyek koncertre, kiállításra, akárhova. Valahogy a legminimálisabb kényszert sem érzem, hogy megosszam a világgal, hogy szerda este teszem azt, a Szimplakertben voltam, vagy egy koncertet hallgattam. Akinek tudnia kell, úgyis elmondom, a többi meg nem érdekel.

Igaz, kinőttem abból a korból 45 éves nő létemre, hogy az izgasson, milyen a PR-om az FB-én :D

2013. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer egy veszekedés alkalmával azt vágták a fejemhez, hogy féltékeny vagyok mert nincs barátom (valójában már egy éve volt csak ő nem csinált birka mód fészt magának) "természetesen" ami nincs fészen az nem is létezik xD Én csak a rajzaimat szoktam feltölteni és ennyi


Egyszer találtam olyan bejegyzést hogy "milyen jó volt ez az orgazmus ma már a harmadik" Én meg mondom omg most ez dicsekedni akar vagy minek kell ilyen intim dolgot közösségi oldalra kiírni? Egyébként ennél volt a veszekedés is mert mondtam a csajnak hogy azért gondolja már meg mit meg hova ír ki

2013. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!