Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez mi lehetett?...

Szerintetek ez mi lehetett? Mibol hagytak ki?

Figyelt kérdés

Szoval, ma kaja utan mentem ki az ebedlobol es egy evfolyamtarsam aki meg evett a nevemet utanam kialtotta en meg csak odaintettem neki, mert hogy ugy is csak elkoszont..

No, de mikozben en nagyban integetek, ult mellette egy osztalytarsam es mondta neki, hogy Ne, ot ne! Ezzel egyertelmuen ram celzott.

Ez egy enyhen szarul esett.. Amugy mind kettejukkel joba vagyok.

Szerintetek mire gondoljak? (mert ha mondjuk egy pentek esti kocsmazasra invitaltak volna akkor azt igy is-ugy is visszautasitottam volna) Mit gondoltok, holnap rakerdezzek? (magamtol rakerdeznek, de azert tettem fel itt a kerdest, hogy ne legyen az, hogy megbantanak)

en lany vagyok, ok fiuk..


2013. okt. 7. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre nyugodtan kérdezz rá, ha figyeled a hangsúlyt, rájöhetsz, hogy igazat mondanak-e,hogy esetleg valami buli lesz, vagy kihagytak valami jóból.
2013. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

rendben, köszönöm!

egyébként szerintem ez a hangsúly figyelősdi nem fog bejönni, mert túl naiv vagyok..

2013. okt. 7. 20:50
 3/3 A kérdező kommentje:

rendben,köszönöm :)

egyébként, szerintem ez a hangsúly figyelősdi nem fog bejönni, mert túl naiv vagyok.

2013. okt. 7. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!