Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg ez lehetet...

Szerintetek tényleg ez lehetett az oka annak, hogy szakított?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy fiúval,akinek az előző kapcsolata 5 évig tartott és ő szakított.Megkérdeztem,hogy miért,és azt mondta,hogy : a távolság.

( 800 km, Torino-Nápoly. )


Kérdés :

Egy férfi,aki szeret egy nőt,otthagyja 5 év után a távolság miatt?


28/L


2013. jún. 21. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ekkora távolság mellett és ennyi idő után könnyen megfakul a kapcsolat.


Ha annyira szerelmesek lettek volna, akkor összeköltöztek volna, és nem 800 km-es távkapcsolatot tartanak fent 5 évig.

2013. jún. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szerinted akkor nem is szerették annyira egymást? ( mondjuk arra nem is gondoltam,amit írtál,de reálisnak találom.hogy nem jutott ez eszembe ?? )
2013. jún. 21. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:

28 évesen szerintem már beláthatod, hogy van az a fajta "szerelem", amit csak a média sugall. :D 800 kilométer nem olyan, hogy ha valami gondod van, átugrasz, legalább a hétvégéket együtt tölthetitek, stb. Azért ha valakivel hosszabb ideig nem találkozol, nem bújsz össze, akkor a szerelem megfakul.

Meg mennyi értelme van egy ilyen kapcsolatnak? Biztos van oka, hogy miért nem együtt tervezték a jövőt, vagy ha tervezték is, nem sikerült megvalósítani. Ilyen feltételek mellett még egy barátságot sem egyszerű fenntartani.

Azért az ismerkedésnél óvatosan, ha javasolhatom. Ilyenkor azért könnyen összehasonlítgat a másik lánnyal, ha tényleg komoly érzelmeket táplált iránta, és esetleg nem ő zárta le a kapcsolatot. De nem valószínű egyébként, csak benne van a pakliban. :)

2013. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

benne volt a leírásomban,hogy ő szakított a lánnyal...


megválaszolván a kérdésemet,én úgy gondolom,hogy 5 év után nem szakít egy szerelmes férfi "csak" a távolság miatt.Ez volt max. a "hivatalos" oka a szakításnak,de szerintem megfakult a dolog,és ráhúzta a távolságot,mint ürügy és magyarázat.

2013. jún. 22. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!