Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit gondoltok arról, mikor...

Ti mit gondoltok arról, mikor valakivel a buszon vagy nyilvános helyen szakít a párja, és elkezd ott hisztizni?

Figyelt kérdés

Kétszer fordult velem elő, vagyis nem velem, hanem szemtanúja voltam az esetnek. Egyszer egy olyen 25 körüli csajjal szakított a barátja, és elkezdett ott sírni, meg könyörgött neki, hogy ne haghyja el, nagyon szereti.


Másik eset, egy hapek volt, aki megcsalta a barátnőjét, és hozzá tartott épp, hogy meg dumálják a dolgot, és a hepk mondta, hogy "na de te is megcsaltál! És megbocsájtottam neked!"

Az egész busz síri csöndben figyelte, halgatta a hapekot. :D


Ti mit gondoltok az ilyesmiről? Nem tartozik másokra nem? Nem egy buszon kellene ezt elintézni nem?



2013. okt. 7. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Színtiszta görénység. Ráadásul senki sem vevő rá.
2013. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek semmi köze hozzá, épp ezért nem nyilvános helyen kell intézni. Engem is irritál. Éljen családi életet otthon...
2013. okt. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mr. Gerinctelen újabb megnyilvánulása ez is, amikor az utcán szakít a párjával ... Hát minimum egy tökönrúgást érdemelne ott helyben. Akkor lenne csak igazán bámészkodás.
2013. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%

rosszul vagyok az ilyen nyilvános női hisztiktől jelenetektől.

azt hiszik az ilyenek,hogy a nagyjelenettel zavarba tudják hozni a másikat és így ismét övék a helyzet irányítása.

undorító.

a 2.on viszont röhögtem volna.

2013. okt. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!