Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak, hogy ne nézzene...

Mit csináljak, hogy ne nézzenek le?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy sokan szép embernek tartanak,de eléggé félénk vagyok,és hülyék a kijelentéseim is néha,mert félek hogy máskor nem fognak rámírni,keresni,bla bla..mit tehetnék,hogy tiszteljenek,bírjanak,és ne úgy nézzenek rám,hogy jaj csak egy félénk nyomi lány? Néha már magamból is elegem van,mert nem tudom,mit tehetnék,hogy ne legyek ilyen kis szerencsétlen.Talán önbizalomhiány.Help.

2013. okt. 8. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor hagyad az embereket,majd idővel találsz magadhoz valót,aki picit többe néz vagy felfigyelnek az értékeidre.bocs,de most nem tudok,sőt nem is akarok többet írni.kezdj magaddal valamit.
2013. okt. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
úgy gondolom,ha már írsz valamit,akkor sokat írjál,de ha ennyire még meg sem erőlteted magad,akkor inkább maradj csöndben,bocsi,én arra gondoltam,hogy pölö legyek keményebb,keményítsek be.
2013. okt. 8. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert mit vártál,meleg hógolyót? Pár komment alapján biztos megfogsz változni,mi? Ugyan kérlek,először rakj saját magadba rendet,és fognak tisztelni,ha "bekeményítesz" max megutálnak mint a fost,talán nem nyitsz eléggé jól az emberek iránt,ezért néznek pusztán levegőnek,vagy lekezelőek.Ennyit erről...
2013. okt. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
látod más még ennyit sem ír.Akkor ne légy fölháborodva,és a válaszadó is picivel kevésbé indulatos :).csak ezt akartam szemléletetni.
2013. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!