Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire létszükséglet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire létszükséglet sokaknak, hogy tökéletesen nézzenek ki?

Figyelt kérdés
lehet csak a tinikor miatt van, de az összes ismerősöm nyávog, hogy úúristen kicsit narancsbőrős a combja, vagy úúúristen száraz a hajam, vagy jajj hájas a hasam(erre mutatj azt a 2 grammnyi zsírt rajta), vagy ha más nincs azon sírnak, hogy elfolyik a szemfesték...mióta forog ennyire minden a külsőn? :S és sokan is csak arról tudak beszlni,vagy magukat sirítják, vagy a másikat, hogy hogy néz ki..de ismerkedésnél is azt mondják, hogy hogy járhat x y-al, amikor olyan rondán néz ki--nem értem komolyan, oké, azért ne nézzen ki az ember úgy, mint a hányás, adjon azért magára, de mstanában átestek kicsit a ló műsik oldalára, nem tudnak már másról beszélni..és a pasikat is csak úgy nézik, helyes, ronda...persze tisztelet a kivételnek, én is az vagyok 16/l
2013. júl. 9. 23:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%

Divat, média hatása. Ők áldozatok.

Azt nyomják beléjük, legyenek buták, és hogy szépséggel mindent el lehet érni. Csak hogy a szépség mulandó a tudás nem

Kivétel ha szenilis az ember:D

2013. júl. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
bocs az elgépelésekért, angolul van a böngészőm, így mindent aláhúz, nem láttam a hibákat.
2013. júl. 10. 00:01
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

jóreggelt !


egyébként pont azért, mert az emberek felszínesek, ezek után ki ne akarna jól kinézni?

2013. júl. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Rainbowinthedark ***** válasza:
Isten hozott a (D)evolúció Hazájában
2013. júl. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
nem gondoltam volna azért, hogy tényleg ekkora hatása van a médiának :/ de sokan tényleg úgy gondolják, hogy a szépséggel mindent el lehet érni, és az a legfőbb erény...szomorú világ ez :(
2013. júl. 10. 00:03
 6/28 anonim ***** válasza:
Ha akarnak se tudnak...
2013. júl. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudok mit tenni. Kondizom, egyfolytában azon vagyok, hogy jobban nézzek ki, de akárhányszor nézek a tükörbe, csak egyre jobban utálom magam. F
2013. júl. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Szerintem félig igazad van.Ez tényleg undorító, amit sok kiscsaj csinál.De szerintem ez téged csak azért zavar, mert nem nézel ki olyan jól, mint ők, sőt, szeretnéd, ha neked is csak annyi lenne a problémád a külsőddel, hogy van rajtad 2g "felesleg" vagy elkenődött a szemfesték.
2013. júl. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=3wCiSXhVi3s


Ebben a zenében tökéletesen benne van minden....tényleg hallgasd meg

2013. júl. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik az ismerőseid közül neked van csak értelen a kis fejedben.

Attól, hogy valaki szép ember, még lehet buta és gonosz is.

Persze van sép,okos, kedves, szinte tökéletes emberke is a világon több is, de most nem a kisebbség a lényeg.

Szerintem a szépség kb egy pillanat egy ember életében.,

És amikor öreg, nem marad más, csak az, ami benne van.

Persze még nem vagyok olyn öreg, de akkor is így gondolom.

A média miatt van, hogy az emberek többsége a külsőt a normálisnál többre tartja.

Sajnos nem mindenkinek tellik gondolkodásra.

És jé, végre valaki rajtam kívül, akinek nem magyar a böngé.

2013. júl. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!