Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt az eddigi legpozitívab...

Mi volt az eddigi legpozitívabb élményed a cigányokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Komoly a kérdés! Kíváncsi vagyok pozitív sztorikra :D

2013. okt. 15. 15:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt 4 cigány aki velünk járt focizni tinédzserkoromban. Nem voltak agresszívak, nem loptak, de ezen kívül tipikus cigányok voltak :D. Sokat nevettünk rajtuk, néha most is beszélek velük, egyszerű munkás lett mindegyikből.
2013. okt. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
Mikor elköltöztek a szomszédunkból.
2013. okt. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
30 percet utaztam velük a buszon, és nem tűnt el semmim...
2013. okt. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársam volt de folyton lógott hálisten....
2013. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Iskolában a folyosón kiesett a zsebemből a diákigazolványom benne mindennel. És egy cigány gyerek utánam szaladt vele. ÉS MINDEN BENNE VOLT. Ezen kívül sok negatív élményem volt velük, de ő nem volt olyan mint a többi. Azóta nem általánosítok.
2013. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
76%

Nekem rossz élményem még egy cigány emberrel sem volt!!

Régebben volt egy bébiszitterem akit nagyon szerettem és cigány volt de ez semmin nem változtat!! ugyan olyan emberek, mint mi!!

2013. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%
múltkor elmentek mellettem az utcán és nem késeltek meg.
2013. okt. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%
Nekunk a szomszedunkban lakott egy cigny csalad, illetve a nagymamam szomszedjaban videken. nagyon szerettem hozzajuk atjarni, mert nagyon jo hangulat volt naluk mindig. Mindegyik dolgozott. A dedmamajuk es dedpapa nem volt cigany, es a nagymamat orokbe fogadtak aki cigany volt es neki cigany lett a ferje is. En es a tesom sokat voltunk ott jatszottunk az o gyerekeikkel, akik mamar szinten edesanyak edesapak. Jah es a dedi meg mindig eletben van 96 eves! :D Azota is tartjuk akapcsolatot, nagyon meleg szivuek.
2013. okt. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
29%

+ élmény, és a fentebb említett díszes népség??

ez vmi vicc?

ja van egy...

bemegy a napbarnított embertársunk a dvd kölcsönzőbe, h szeretne egy jó scifit estére.

mondja neki az eladó van egy zsír film...romák dolgoznak a szántóföldeken...

erre emberünk mondja ...na ne röhögtess már, nem vígjátékot keresek...

2013. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%

Több piercingem is van az arcomon, a fent említett népség rendszerint megvillogtatja a sültkrumpliénál is kevesebb IQ-ját, ha meglátnak, és "jól" beszólnak.

Egy 12-14 év körüli kislány (de lehet, hogy volt 16 is, mert erősebb bajusza volt már, mint az 50 éves apámnak) egyszer megszólított az SzTK előtt, hogy "neharaguggyámá', nem fájt?"

Mivel sejtettem, mi következik, visszaszóltam a velük megszokott bunkó módon, hogy "közöd semmi kiscsillag, de hogy boldog legyél: nem".

És itt nyílt meg alattam a föld: igaz, jó ízes szavakkal, ahogy nyilván otthon megtanult szerencsétlen beszélni, de nagyon udvariasan még egyszer bocsánatot kért, és szabadkozva elmesélte, hogy ő is nagyon szeretne egy kis pöttyöt majd az ajka alá, ha kijárja az iskolát, és elkezd majd dolgozni, mert most nincs rá pénze, otthon nem kap, mert szegények, és csak szeretné tudni, mégis hogy megy az egész szúrás, meg mit kell vele csinálni utána, stb.

Nem tudom, igaz volt-e a sztorija, vagy sem, de a lényeg az, hogy 99%-ukból még azt sem lehet kinézni, hogy egy éves kora előtt megtanult önállóan lélegezni, annyira buták és primitívek, de ez a lányka annyira szépen és illedelmesen fejezte ki magát, hogy csak bámultam.

A végén én kértem tőle bocsánatot a bunkózásomért.

2013. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!