Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek a barátnőmmel...

Mit tegyek a barátnőmmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy a barátságunk csak egy oldalú....Mi mindíg visszük mindenhova és fizetjük neki a cuccokat és én ezért nem kapok cserébe semmit !! Ráadásul egy kicsit napraforgó is ! Ha nincs más akkor jó vagyok én is de ha van más akkor mintha nem is lennék de nem szeretném elveszíteni de ha meg megmondom neki akkor meg csak annyit mond rá hogy jó ! Eltelik pár nap és megint kezdődik előröl ! Mit tegyek ???? Léci segítsetek ! 13/L
2013. szept. 16. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mondanám rá, hogy barátnő, nincs más baráti köröd?
2013. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tipikusan kihasznál, hagyd a francba, lehet, h másoknak meg röhög rajtad

ha nem lehet vele komolyan megbeszélni, akkor nem is barát

2013. szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen.Igazolt is az élet:kiderült,hogy csak kihasznál a csaj engem.Aztán fogtam magam és odébb álltam,de előbb ő jelezte,hogy már nem kellek neki barátként.
2013. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm !! Hát lehet hogy igazatok van !!! Csak kicsit úgy érzem hogy nem tudok tőle megválni mert szokott néha segíteni de egy kicsit ki is használ !!!
2013. szept. 16. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikus érdekbarát. Hajtsd el.
2013. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!