Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt az eddigi legpozitívab...

Mi volt az eddigi legpozitívabb élményed a cigányokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Komoly a kérdés! Kíváncsi vagyok pozitív sztorikra :D

2013. okt. 15. 15:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy szórakozóhelyen odajött hozzám egy 40 év körüli pasi (én akkor voltam 16) megszórította a karomat és nem akart elengedni.. Akkor egy helyi cigány srác (nagy, kigyúrt, akkora kb, mint egy szekrény) megfogta a hapsit neki csapta a falnak és közölte vele, hogy: "hagyd békén ezt a kislányt és takarodj innen.." Aztán még lecseszett minket is, hogy minek vagyunk egy szórakozóhelyen ilyen fiatalon.. (és igaza volt). Ennek már jó pár éve, azóta sok sok negatív élményem is van sajnos velük, de tudom, hogy van kivétel.. L/23
2013. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer kért tőlem egy fiatal 45 forintot, és nagyon szépen megköszönte.
2013. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
38%
Pff... semmi! De! Talán az, amikor kibírtak egy napot azzal, hogy nem mentek neki a másiknak, vagy nem törtek be a házakba!
2013. okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer arra mentem haza, hogy valakik (két cigány) épp a lakásom ajtaját feszegetik. A lakásom pont szemben van a lifttel, én azzal mentem fel, persze ahogy kiszálltam, rögtön elkezdtem kiabálni. Ők lerohantak a lépcsőn, de kedvesek voltak és nem szúrtak oldalba...
2013. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
58%
A legpozitívabb élményem az volt velük, amikor a híradóban bemondták, hogy valahol a környéken összeverekedett két cigány család és többeket kórházba vittek.
2013. okt. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Mankesz válasza:
Megfogta a lovamat, míg felültem rá. :)
2013. nov. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég sok negatív volt, de akadtak pozitívak is. Például egyszer 12 éves koromban megállt mellettem egy kocsi és egy részeg pasas ült benne, aki állandóan feltartott az ostoba kérdéseivel, a végére meg is ijedtem, mert leesett, hogy mit akart. És kijött egy csomó cigány a romházból és megdobálták kővel. Meg volt még egy pár hasonló pozitív.
2013. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
89%
a legjobb barátnőm (már 4 éve <33 ) cigány és nem is értem miért kell mindegyiket elítélni... persze nem azt mondom hogy mind kisangyal de nem is mindegyik bérgyilkos vagy gyerekrabló :D
2013. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
10%

Utolsónak. Teljesen igazad van, nem mind bérgyilkos és gyerekrabló. Sok karakterosztály van:

- Gyilkos

- Rabló

- Tolvaj

- Kötekedő szájkaratés

- Nemi erőszakkal foglalkozó

- Színesfémtolvaj

- Élősködő

- Csöves

- Falkavezér

- Jani (ő talán normális)

Még napestig lehetne sorolni a fajtákat, de persze van nagyon kevés kivétel is.

2013. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
utolsó: nagyon vicces gyerek vagy látom -.- ennyi erővel ők ugyanezt gondolhatnák rólunk.. én is sorolhatnám a fehérek rossz tulajdonságait de 1. enm vok bunkó 2. én is fehér vagyok szóval nem fogom a 'fajtámat' szidni
2013. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!