Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges hogy egy heteroszex...

Lehetséges hogy egy heteroszexuális férfi nőgyógyász, az évek folyamán homoszexuális lesz?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De hogy aszexuális lesz, az évek folyamán, annak jó esélye van. Ahogy a vicc szól: felszáll a buszra a nőgyógyász és felkiált: Arcok! Arcok!
2013. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

minden lehet...van olyan pék, aki nem eszik semmiféle lisztes terméket, pedig ő süti.


még annyit... még a kezem is remeg, amikor arra gondolok, milyen megrázkódtatás a dokinak, ha egy kétszázkilós kedves biztosított él a jogaival, és elmegy rákszűrésre..na jó, száz kiló felett is érheti sokk...

nincs ebben semmi.

2013. aug. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
71%
Szerintem lehetséges, mert nagyon sok nőt lát és lehet h az egyfajta undort kelthet benne. Talán a saját nemében több fantáziát lát :)
2013. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Biró a tárgyaláson a nögyogyászhoz:-Dr úr,fel tud hozni mentségként valamit,amiért különös kegyetlenséggel meggyilkolt egy prostituáltat? -Tisztelt Biró úr! Aznap reggel hétre mentem a kórházba dolgozni. Levezettem 3szülést,felraktam 3 pesszáriumot,4spirált,volt még 2 abortuszom,és 12 általános nögyogyászati vizsgálatom. Este 11-kor hullafáradtan megyek haza az útcán,mikor odalép hozzám az a qrva:,,Té szépfiú,egy ezresért megmutassam a pinám?''
2013. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Passz. De ahogy mondani szokták, jóból is megárt a sok... Lehet, én is búza lennék, ha minden nap tucatnyi pinában turkálnék:D (na jó, csak viccelek:D)
2013. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én nem hinném. Ha vki heteronak született, abból szerintem nem lesz homo.
2013. aug. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Előfordul, hogy egy heteroszexuális életet élő férfiból az évek folyamán előtörnek addig elfojtott meleg hajlamai. De nem hiszem, hogy ennek bármi köze lenne ahhoz, hogy az illető nőgyógyász-e vagy sem :)
2013. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!