Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Hogyan tudnám elérni, hogy egy lány megbecsüljön?

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Helyezd előtérbe azokat a tulajdonságaidat, amik szerinted imponálnak egy lánynak.
2013. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet, hogy hihetetlenül fog hangzani, de vedd semmibe

ha van egy olyan lány akinek tetszel, akkor legyél vele bunkó, nehogy elkezdj neki rendes, érzelgős fiút játszani

tudom, hogy furcsán hangzik, de ezek tények

csak így fogod tudni fenntartani az érdeklődését

pl soha ne mondd neki, hogy szereted, sokszor legyél vele rideg

ne tudjon kiigazodni rajtad és akkor csak te fogsz járni a fejében és elsőszámú célja lesz, hogy téged megszerezzen magának

de ha beadod a derekad, rád fog unni és nem fog már megbecsülni

2013. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nem a bunkózáson, hanem a kiszámíthatatlanságon, a rejtélyességen van a hangsúly.

Ne legyél nyitott könyv a lányok számára, ne mondd el, mi motivál, ne magyarázd el, mit miért csinálsz. Csak a tipikus férfi tulajdonságok legyenek mindig jelen. Céltudatosság, magabiztosság. Ha valamit elkezdesz, csináld végig, vállald a felelősséget mindenért, és ne húzd meg magad.


Azt vettem észre, hogy a bunkózás felesleges. Nézd meg az itteni kérdéseket.

Naponta min. 2-3 kérdést olyan lányok írnak ki, akikkel bunkóznak. Ezek a lányok a srác motivációjára kíváncsiak. Lehet hogy a bunkózó srácok tényleg akarnak valamit, de ez nem jön le, semmi jelét se adják az érdeklődésnek. Ezt kell elkerülni.

Tudja a lány, hogy kell neked, de ne legyél nyitott könyv számára.

2013. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!