Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor nedvesíti egy fiú az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor nedvesíti egy fiú az ajkait egy lány előtt, akkor azzal mit szeretne elérni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Cserepes az ajka. Vagy smárolni, nyalni akar.
2013. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csókolózni akar.
2013. ápr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én folyton ezt csinálom akaratlanul, mert kiszárad a szám.
2013. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én akkor,amikor száraz...Nem kell mindenből egyből a szexre gondolni,vagy csókra,vagy akármi.

Egyszer egy hozzád hasonlóan értelmező csaj elött nyaltam fagyit,és észre vettem,hogy nagyon figyeli.És direkt úgy nyaltam,mint ha egy punci lenne.És hát eléggé elpirult és zavarban volt,hogy tudta,tudom hogy arra gondol,amire én...

Főleg hogy elég jól nyalok...

Ahogy Zombilandban is megmondták-élvezzük ki az apró örömöket.

2013. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azt, hogy legyen nedves az ajka..


Érdekes pont ma nyaltam a számat valami csaj meg nézte a buszon... Nem te voltál az?

2013. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!