Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudom elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dardius99 kérdése:

Hogyan tudom elérni, hogy legyen egy csajom? Nagyon sok lány megtetszett a suliban, de soha se merem neki elmondani az érzéseim stb. Neten meg nemtudom, hol és, hogy kell?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne az érzéseid mond el neki ..hanem csak simán próbáld megdugni többre mész
2013. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerezz egy guminőt...
2013. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Először is, a netet szerintem felejtsd el, ott sokszor nagyobbat lehet bukni, mint élőben. Másodszor, ha tetszik valaki nem kell rögtön "lerohanni az érzéseiddel" csak próbálj meg közeledni hozzá, beszélgess vele sokat, próbálj vele közös programokat szervezni :)
2013. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Először is legyen pár millió forintod, és fekete BMW-d.

Ha megvan, szólj, mondom a következő lépést.

2013. ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Komolyan, le lehetne állni ezekkel a hülyeségekkel, mint h legyen pár millád, meg hogy güminő stb. Komolyan kérdezte, ezért komolyan kéne válaszolni. Egyébként meg szerintem is beszélgess vele, próbálj közös programokat szervezni, de vigyázz!!! Ne legyél nagyon nyomulós!!!! Én is pont most rontottam el e-miatt.
2013. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Komolyan, le lehetne állni ezekkel a hülyeségekkel, mint h legyen pár millád..."


Milyen érdekes dolog, a kőgazdag ronda pasiknak valahogy mindig jut barátnő minden ujjukra...hogyan lehetséges ez?

Érdeklődéssel várom a cáfolatot...

2013. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azokat ribiknek hívják
2013. jún. 8. 10:32
 8/8 anonim válasza:
Chloroform azt kész.
2020. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!