Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnám magamra vonni...

Hogyan tudnám magamra vonni egy fiú figyelmét? 16/L

Figyelt kérdés

A bátyám társaságából megismerkedtem egy fiúval, aki később felkért a szalagavatós táncára. Egy év a korkülönbség, ő végzős. A kérdésem igazából két részre ágazik, a folytatásból kiderül, hogy mi ez a 2. Ezidáig úgy éreztem lenne esélyünk, egy buli egész jól kezdődött ahová együtt mentünk (nem kettesben), majd bent miközben táncoltunk, hallottam ahogy rólam beszéltek az egyik ismerősével, mégpedig bátorította a gyerek, hogy kezdeményezzen. Erre pofonként érintett, amikor az volt a válasza, hogy 'áá nem, haverom húga..'

Valóban így tekintene rám, vagy csak a körülmények miatt nem akart tőlem semmit? Véleményeket kérnék a továbbiakban mit tegyek!


2013. okt. 24. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:

a haver húga az szívás :(

beszélj a bátyáddal. vagy vele, hogy beszéljen a bátyáddal.

2013. okt. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A fiúval még nem tartunk itt, ő szerintem maximum feltételezheti hogy tetszik, de valójában én olyan lány vagyok aki ahogy csak tudja, elrejti az árulkodó jeleket, és a legkevésbé sem mutatom ki az érzéseimet, túlságosan félek a pofáraeséstől. A bátyám meg az az eset akivel nem lehet őszintén és komolyan beszélgetni.. Konkrétan kinevetne ha ezzel előállnék. És a gúnya részben arról is szólna, hogy ilyen rohadt megszállott vagyok, és mért én sóvárgok egy fiú után.. Ez egy saját gondolat volt, mert én is ezt kérdezgetem folyamat magamtól.. És soha nem én leszek a kezdeményező, legalábbis el akarom kerülni.
2013. okt. 24. 19:07
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy a bátyám magasról tesz a szerelmi életemre, és minden hozzá fűződő dologra, tehát cseppet sem érdekelné hogy melyik haverjával jönnék össze, de a gond, hogy erről nem tudnak.. Egy nyári buli során is beszélgettem egy esélyes fiúval, aki így közölte, hogy "de én félek a bátyádtól", holott fullra letojja az egészet.
2013. okt. 24. 19:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy van, ahogy írtad, akkor is lebuktat egy kis elpirulás, némely válaszod előtt a kelleténél hosszabb szünet, ilyesmik. A srácok azért valahol fogékonyak erre, ha más nem, a termékenység ösztönei beindítják a műsort előbb-utóbb. Gátlásosaknál utóbb.
2013. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy nagyrészt inkább táncpróbán találkozunk, ott meg mindketten a lépésekkel foglalkozunk, nem egymással.. Ezen változtatni szeretnék. Köszönöm az eddigi válaszokat, várom továbbra is a tanácsaitokat!
2013. okt. 25. 06:48
 6/8 anonim válasza:

Valami meg kell, hogy fogja őt benned, hogy túl tudjon lépni azon, hogy kinek a rokona vagy.

Ha nekem megtetszik valaki, akkor megpróbálom összehozni az alkalmat, hogy találkozzunk, hogy jobban megismerjem. Az általad említett esetben az a baj, hogy már régről ismer és a barátot látja benned.

Ezt úgy lehetne megoldani, ha lány lennék, hogy elkezdénék úgy viselkedni, ahogy eddig még sohasem. Kezdeném a külsőmmel, ledobnám a hétköznapi viseletet, és csinosan öltözködnék, úgy ahogy még soha sem látott. Ha pasiból van biztosan értékelni fogja a szoknya-harisnya vagy harisnya-ruha kombinációt. Hosszú, leengedett haj, egy két csecsebecse a hajban, ami eszméletlen vonzzóvá tesz. Lehet, hogy elhagyná a száját egy "Nagyon csinos vagy!" is, ami tökéletes visszajelzés lenne arra, hogy jó úton haladok.

Megkérdezném, hogy volna-e kedve velem együtt reggelizni. Páros reggelit már adnak 1500Ft-ért is egyes panziók, és nagyon jó hely arra, hogy beszélgessünk. (A telefont szigorúan otthon hagyni!)

Ülhetnél közel hozzá, hogy jobban érezze a kellemes illatod. Mosolyogjál sokat, hallgasd meg, beszélj az ambícióról a jövőről, kérdezd őt, hogyan látja az életet. Lassan vezesd el a témát abba az irányba, mennyire magányosan érzed magad, milyen jó volna valakihez hozzábújni. Könyökölj az asztalra, az arcodat tartva, közel hajolva hozzá, hogy amikor beszélsz a lehelleted szellőjével érezze az illatodat. Nézz a szemébe és moslyogj, mindig!

Ó Istenem mennyi praktika van, ami egy pasit teljesen le tud venni a lábáról!


Amire figyelj! Randin elhangzott csúnya szó, azonnal véget vet az idilli együtt létnek. Ilyenkor legszívesebben felállnék és otthagynám az illetőt. Ha a beszélgetés elindul egy irányba ami nem tetszik, próbálj meg azonnal új témát felhozni. Elég már csak az is, hogy "Milyen kedves itt a kiszolgálás, voltál már itt?"


Ha nincs keret a drága reggelire otthon is meg lehet csinálni, de akkor szigorúan szülők és testvérek nélkül. Nekem nagyon tetszik pl. az együtt készített reggeli esetén mondva csinált okokkal közelebb lehet kerülni a másikhoz, mondván "Csak a kanalat akartam elvenni!", miközben az illatos hajaddal áthajoltál a kezei felett.


Sok sikert kívánok, ne feledd, neked már van annyi előnyöd, hogy jobban ismered, és már beszélgethetsz vele. Ismeretlen ember esetén ez nehezebb, ott csak arra várhatsz, hogy talán észrevesz.

2013. nov. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyra értékelem hogy ilyen hosszadalmas tanácsra vetted a fáradtságot. Őszinte leszek, én minden nap csinosan mozdulok ki, sajnos mindennél fontosabb nekem, hogy tökéletes benyomást keltsek a külvilágnak, ezért nem maradhat el a jó kűlső egyik nap sem. Hát lehet tévedek és elfogult vagyok, de nemhinném hogy a lánynak kell megtenni az első lépést.. inkább valami jelet küldenék, de az sem legyen konkrét, mert a visszautasítás nagyon kellemetlen lenne..
2013. nov. 4. 16:14
 8/8 anonim válasza:

Ma egyébként gondoltam rád kedves kérdezô. Pont a kötött pulcsi miatt, az egyik kolléga vette fel, és annak ellenére, hogy egész nap sürgött forgott a gépek között, egész jól megtartotta a kötött pulcsi a parfümje illatát. Még jó, hogy férfi volt, különben én magam nem tudtam volna dolgozni.

Ami még nagyon vonzó, a frissen mosott haj. Olyankor nagyon dús, és sok levegô van a hajszálak közt, és ha a haj tövénél a fejbôrre egy kis parfüm kerül, akkor az nagyon sokáig tud illatozni. Fôleg ilyen perdül-fordul mozdulatokra vagy idegesség hatására elkezd izzadni a hölgy, és árad belôle a báj-illat. De csak nagyon keveset, mert nem Douglas üzletnek kell lenni, hanem jó illatú lánykának, aki szomorú, mert egyedül van, és várja a hercegét a lovon. :)

2013. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!