Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már 2 éve szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 2 éve szerelmes vagyok egy tetőtől-talpig fekete ruhát viselő, Marilyn Manson-t hallgató srácba. Hogy hívhatnám fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés
A tömbünkben lakik, 2 emelettel fölöttünk. Nem igazán vagyunk beszélő viszonyban és elege van a húgomból. :(

2013. okt. 15. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
álozz fel egy kecskét Molochnak
2013. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján azért rohadt nehéz ám ötletet adni. Ha 2 éve "szerelmes" vagy a srácba, akkor biztos tudsz róla egyéb dolgokat is.
2013. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Add oda a sípcsontodat neki.
2013. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Imponálj neki.

Vetesd ki a lengőbordáidat!

2013. okt. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vetesd ki az egyik szemgolyód is.
2013. okt. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

1.Ízlések és pofonok

2.TUDSZ EGYÁLTALÁN AZ Ő NYELVÉN?

2013. okt. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudok az ő nyelvén. Rohadt rossz tanuló lett, pedig ő volt az egyik legjobb tanuló a SULIBAN. Aztán elváltak a szülei, és stílust váltott. Én amúgy félig emo vagyok, szóval...
2013. okt. 16. 14:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Van még emo?
2013. nov. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dübörögtess Mansont úgy, hogy két emelettel följebb is hallatszon :D
2013. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
istenem én ilyen palit találnék tuti helyben rohannék oda hozzá hogy telefonszámot lakcímet... Hát járj te is feketében és ha meg tudod oldani akk mansont nyomathatod hangosan vagy esetleg menny oda dumálni vele a zenéről (persze ilyen manson tipusuakkal)... hidd el a zenéről lehet dumálni sokat;) sok sikert
2014. jan. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!