Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jól gondolom, hogy Facebookon...

Jól gondolom, hogy Facebookon a lájkok száma az ember élőbeli népszerűségétől függ?

Figyelt kérdés

Szóval ha egy életben is menő, sok baráttal rendelkező ember kitesz valami tök átlagos dolgot, amiben nincs semmi különleges, akkor is lájkolják egy csomóan, de ha egy nem valami népszerű, magányosabb ember kitesz valamit, ami lehet akár egy tök látványos kép, vagy ilyesmi, arra meg alig érkezik pár lájk, vagy nem is érkezik.

A lájkok száma tényleg attól függ, hogy valaki az életben milyen népszerű, mennyire kedvelik őt az ismerősei?


2013. okt. 27. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Részben igen. A csajok képeire viszont nem feltétlen igaz... De amúgy akit sokan lájkolnak is lehet magányos az életben, mert nem igaz emberek veszik körbe. Szal összetettebb ez ennél ha belemélyedsz, de jelentősége szerintem semmi.
2013. okt. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
:D És ha többen is lájkolják,attól neked mivel lesz jobb?Áltlaában a nők posztjait,csicsás képeit szokták.De ez ne legyen meglepetés,mellesleg a népszerűség/igazán sikeresség mióta van öszhangban a digitális világgal?Az hogy bejelölsz minden második f@aszt fészbukon,és lájkolnak.Még nem jelenti azt,hogy valójában szeretnek,és megbecsülnek.
2013. okt. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, van összefüggés.
2013. okt. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ismerek valakit akinek 2ezer ismeröse van de ha kitesz valamit flyton csak 5-10 lájk érkezik neki és mindig zgyanazoktol az emberektöl
2013. okt. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az ismerősök száma inkább lehet döntő, illetve lányok esetében a ribis külső is garantálja a lájkok mennyiségének növekedését.

Nekem 30 ismerőssel nehéz lenne "népszerűnek" lennem, más kérdés, hogy leszarom :D

2013. okt. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam likeoklni, ami tetszik, függetlenülattól, h.ko rakta ki.aranyos állat, találó idézet, szép táj, hobbival összefüggő dolgok.
2013. okt. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én népszerű vagyok, de a facebookos életem nulla. Csetelni szoktam és csajok képeit nézetegem de másra nem jó a facebook.
2013. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én képeimet csak azok az emberek lájkolják és szólnak hozzá, akikkel az életben is jóban vagyok. Amúgy meg senki. Volt idő, amikor hiába osztottam meg bármit, teljesen üres maradt a facebookom. Úgyhogy igen, összefüggésben van az ember népszerűségével, fontosságával, de azzal is, hogy mennyire közös az érdeklődésünk, mert pl nekem az ismerőseim többségével semmi közös nincs bennünk, ezért nem is lájkoljuk egymást. Én azért nem lájkolom őket, mert tiszteletben tartom a magánéletüket, aminek én nem vagyok része. lehet. ők is így vannak velem. Amúgy meg a cuki csajos, mellkidobós képeket mindig vagy ezren lájkolják, de arra a népszerűségre nem lehet építeni, mert sz@rt sem ér, mert ez olyan, mintha nem a lájk, hanem a +megdugnálak" gombot nyomnák meg.:D Engem még így is csak egy-két ember lájkolgat, akik közel állnak hozzám, viszont az jól esett, hogy szülinapomon még olyanok is írtam rám, akiket évek óta nem láttam, mert nem tartottuk a kapcsolatot, meg amikor kiírtam, hogy "kapcsolatban", sokan gratuláltak. Ez azért jól esett, feldobta a napom. Igaz, ez csak Facebook, de akkor is.
2013. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ma már fordítva van.
2013. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 könyvmoly18 válasza:
Nem feltétlen. Inkább a facebook-ismerőseid számától. Nyilván akit többen ismernek és népszerű könnyebben szedegeti a lájkokat, de ez nem mindig egyezik azzal hogy mennyire szeretnek.
2015. okt. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!