Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van, hogy mostanában...

Miért van, hogy mostanában nagyon felidegesítenek egyes emberek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában nagyon felidegesítenek az ilyen tutyi-mutyi, tesze-tosza, szerencsétlen, bunkó, maradi, panaszkodó emberek. Írok pár példát; ma a szüleimmel késő délután végeztünk a bevásárlással és úgy mentek a parkolóba mint akinek semmi dolga nincsen, dög lassan. Aztán a bevásárlóközpontban a sok nézelődő aki nem vesz semmit csak feltart ezeket legszívesebben fel tudnám rugni. Vagy pár napja voltam nagyapámnál és a feleségénél de majd megőrültem mert folyton szidják a politikusokat, emellett olyan maradiak, hogy az hihetetlen pl szerintük még mindig iskolaköpeny kellene stb., jah és emellett még okoskodnak is tehát amihez nem ért abba is úgy beleszól mint aki ért hozzá és hiába beszél hülyeséget csak akkor hadja abba ha azt mondom jólvan igazad van. Másik példa ma nagyanyám megáll az ajtóba szólok neki, hogy légyszíves menjen arrébb de azért se menne. Aztán az osztályba van egy gyerek aki ilyen nem is tudom mi tehát ha kérdezek tőle valamit akkor válaszol de nem nagyon fejti ki csak ilyen egy két szót mond, meg nem köszön, nem lehet vele beszélgetni, de nem csak velem ilyen hanem mindenkivel. A legviccesebb, hogy még a buszsofőr is fel tud idegesíteni mert úgy érzi, hogy autóversenyen van így felgyorsít 100-ra aztán satufék én meg majdnem elesek. Miért idegesítenek fel ennyire ezek az emberek? Mit tehetnék ez ellen?

2013. okt. 7. 00:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igyál magnéziumot. Az jót tesz az idegeknek.
2013. okt. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
idegbeteg vagy :)
2013. okt. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Iszok én ilyen multivitamint meg sok gyümölcsöt, zöldséget eszek, sok vizet iszok sportolok is változatosan táplálkozok de mégis. Semmi betegségem nincs egyébként. Miért lehet ez?
2013. okt. 7. 01:15
 4/12 Mirk ***** válasza:
65%
Veled van a baj. Stresszes vagy, lazítanod kell. A neten tonnányi anyag van arról, hogyan kell relaxálni, keresgélj egy kicsit.
2013. okt. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Vagy pedig ez a korral jár. Hány éves vagy ?
2013. okt. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
14 éves fiú vagyok.
2013. okt. 7. 01:23
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
tini korban vagy. ez természetes.
2013. okt. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez mindenkinél így van, volt? Pl ha szívózik egy tanár és nem tanár lenne akkor úgy elküldeném melegebb éghajlatra, azt is fel tudnám rugni. Ha kötözködik valami idióta akkor csak a következmények miatt nem csapom meg.
2013. okt. 7. 01:43
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
ez mindenkinél így van. ha kötöszködnek akk természetes hogy lecsapnád, akkor lenne a baj, ha nem így gondolnád. iskolai stresz, kivagy berülve, most ilyen korszakban vagy, ez minenkinél így van/volt.. szóval nyugi.
2013. okt. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 orbit-titkosnév válasza:
Én 13/F vagyok, én is k.a stresszes vagyok mostanában, ha a busz nem áll meg azért, múltkor egy c.ny belém kötött az utcán, majdnem levertem, meg úgy elegem van mindenből, suliban is piszkálnak a súlyommal.
2013. okt. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!