Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha választanod kéne a szüleid...

Ha választanod kéne a szüleid és a kutyád között, te melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Este betörnek hozzátok, és téged választás elé állítanak, hogy melyiket lőjék fejbe. Anyukádat/apukádat/testvéredet vagy a kutyádat? És azt nem lehet választani, hogy inkább te halj meg.

Egy rövid indoklást is, légyszi!



2013. okt. 27. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem szadista barmok a szüleid, egy ép értékrendű embernek ez nem lenne kérdés.
2013. okt. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerencsére már nem lakom a szüleimmel, úgyhogy nem lesz nehéz a választás.
2013. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Ez milyen kérdés??

Nyilvánvalón a családom választanám mivel nem a kutyám,hozott világra,nem ő nevel,,vigyáz rám,r,etet,szeretett.

Meg különben is nincs kutyám..:D

2013. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Este betörnek hozzátok, és ... "

Ha ez sikerülne is, tovább nem menne a történet, mert 3 nagytestű kutyám van. A betörők maguk alá tojva állnának vigyázban, amíg a szüleim hívják a rendőrséget.

2013. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
66%
Akármilyen rossz is a kapcsolatod esetleg a szüleiddel és akármennyire a szivedhez nőtt a házi kedvenced, valahol mélyen belegondolva, a szüleidnek köszönheted h vagy, h van hol élned, h van mit enned, h egyáltalán van hová és van miért bemenniük azoknak a betörőknek, és valószínűleg szeretnek téged… fájdalmas az állatodat is elveszíteni… de őt könnyebb pótolni
2013. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4! Légyszíves ne beszélj velem így! Teljesen normális hangnemben kérdeztem, úgyhogy elvárom, hogy ne úgy beszélj velem, mint akit a seggedből rángattál ki! Ha annyira érdekel, akkor ezt a beszélgetést egy buszon hallottam. Mögöttem ültek, és erről vitatkoztak, most az érveiket nem sorolnám föl, ha nem baj. Az egyik különben a kutyáját, a másik a családját választotta. Ez nekem is épp elég meglepő volt, ezért gondoltam, hogy itt megkérdezem, hogy másnak erről mi a véleménye. De azért nyugodtan mondj el mindennek, úgy, hogy gőzöd nincs semmiről.

Egyébként a koromat sem találtad el, mert már inkább a 20 felé közelítek....


A többieknek köszönöm az értelmes választ.

2013. okt. 27. 13:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Természetesen a szüleimet. Bár per pillanat nincsen kutyám, ha lenne is, akkor is a szüleimet választanám.
2013. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Többek közt azért van két hatalmas kutya az udvarban, hogy megelőzzék a betörést. Szóval ha mégis beengedték a betörőket,akkor így jártak...

De ez egyébként sem gondolom, hogy kérdés, egy ép elméjű ember számára

2013. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem is olyan egyértelmű kérdése ez itt, ezen az oldalon. Nemrég olvastam valami olyasmit, hogy: kit választanál, a férjed, vagy a macskát? (Mondjuk ez nem élet-halál kérdés volt) Kb. az első 40 válasz valahogy úgy hangzott, hogy: micsoda kérdés, természetesen a macskát. Aki a férjét választotta, azt meg kíméletlenül lepontozták. :D
2013. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#7: sajnos láttam már olyan "családot", ahol akármennyire is szülő, ilyen esetben tutira a kutyát választaná. Sokkal több ám acsaládon belüli brutális bántalmazás és erőszak, mint amiről sokan tudnak. Egyszer a gyerek majdnem meghalt, mert az apja nekiment, és verekedés közben lelőkte az emeleti lépcsőn. Persze, nem volt nehéz tisztára mosni magát, hogy a gyerek véletlenül esett el a lépcsőn. Vagy pl. a szomszéd faluban az apa halálraverte a 2 éves gyermekét. Szóval akármennyire is biológiailag tőle származik az utód, sajnos van olyan helyzet, amikor az ember szemrebbenés nélkül inkább a kutyát választaná.

Ezért tettem oda kitételnek, hogy ha nem szadista barmok a szülei.


De normális esetben egyértelmű, hogy inkább a kutya vesszen oda.

2013. okt. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!