Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te kinek adsz igazat az ilyen...

Te kinek adsz igazat az ilyen esetben? Most tényleg mindenkinek elfordított fejjel kellene élnie az életét, és a saját dolgával törődve?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=fOiacMtD628


Megmutattam haveromnak a videót, és azt mondta hogy jól teszik! Minek üti bele az orrát más dolgába!

Én meg csak néztem, hogy mivan? Másoktól veszi el a lehetőséget!


Akkor most mindenkinek elfordított fejjel kellene élnie az életét? Ha teszem azt, valakit az utcán előttem vernek, én is fordítsam el a fejem, mert "nem ütöm bele az orrom más dolgába!"?

Te kinek adsz igazat ilyen esetekben?



2013. okt. 30. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

Az a gond a videóval, hogy számomra nevetséges, hogy páran beöltöznek valami videó játék szereplőjének, és önkényesen intézkednek olyan emberek ellen akik rossz helyen parkolnak.

Abban igazuk van, hogy folyamatosan megsértik a szabályzatot , de nem ez a módja hogy ítélkezzenek. Én egész egyszerűen több embert alkalmaznék az ilyen esetekre is, és aki olyan helyen parkol ahol nem lehet, annak rögtön pénzbírság lesz a jutalma.


Csak megjegyzem, hogy külföldön (Franciaország, Anglia) ez működik. Ha valaki dupla sárga vonalon parkol( szigorúan tilos) vagy mozgássérült helyére áll be engedély nélkül annak rögtön ott van a kocsin a 50 fontos pénzbírság..

2013. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Édesanyám mozgássérült, onnan tudom tapasztalatból, hogy elég sok helyen meg lehet állni a kártya kitételével. Bunkók az emberek, ha ráállnak a helyükre, de nem arról van szó, hogy nem fog tudni megállni. Ez a fajta agresszív fellépés nekem sok, míg ha anyukám szeretne beparkolni a mozgássérült helyre, és valaki jogosulatlanul állna benne, én is kiszállnék szólni...akkor sem ilyen hangot ütnék meg.
2013. okt. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!