Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy viszonyulnátok ahhoz,...

Hogy viszonyulnátok ahhoz, hogy fiatok/lányotok egyszerre csak ő mosna saját magára?

Figyelt kérdés
Rájottem, hogy rohadt undorító más szennyesével együtt mosni az én ruháimat, két hete van külön szennyesem és én mosom meg teregetem ki a sajátomat.
2013. aug. 17. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Normális. Önállósodsz.
2013. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a saját mosógépében, saját mosóporával teszi nem szólok semmit. Miért lenne undorító egyébként? Talán mielőtt berakod a sajátod kifertőtleníted a gépet is? Mert ugye előzőleg más szennyese volt benne.
2013. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem más mosógépében... De mégsem annyira mosódik össze minden, ha pl. mondjuk a tesóm meg az én izzadt cuccaimat egyberakom.
2013. aug. 17. 18:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hány ember izzadt cucca van a mosógépben? Nem arról szól a mosás, hogy egyformán tiszta lesz minden ruha?
2013. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De, de azért nem teljesen. Ha van előmosás is, akkor jobban, de a sima mosás meg öblítés nem elég. Ezért is minimum mindig mosás-intenzív öblítésre állítom, de ha nagyon piszkos, akkor előmosás-mosás-intenzív öblítés.
2013. aug. 17. 18:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Naponta hányszor mosol kezet,amúgy?

Így szokott kezdődni.

2013. aug. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Cicasimogatás után általában mindig. Kaja előtt csak ha piszkosnak érzem. :D Viszont nem tudok úgy aludni, hogy ne fürödnék.
2013. aug. 18. 11:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt örülnék neki, ha elkezd önállósodni és nem kell foglalatoskodnom ezzel is, másrészt kicsit hülyének nézném és idiótának tartanám a felfogása miatt, ennyi erővel külön wc-t is szerezz magadnak, mert ott előtted már valaki rottyantott, illetve idegesítene, HA csak a saját dolgaira figyelne, hiszen ő is az én házamban él, ugyanúgy vegye ki a házimunkából a részét, ne csak azzal, hogy kimossa a saját cuccait, ennyi erővel én is csak magamra főzök és a család többi tagja haljon éhen és a mosásnál figyeljen arra, hogy tele legyen a mosogép, ne hármassával pakolja be a ruháit és két naponta úgy mossa ki, mert a vizet is viszi vele rendesen és ugyebár azt is én fizetem.
2013. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
WC-nél sem ülök rá anélkül, hogy ne rakjam ki az ülőkét zsebkendővel. Mosni pedig természetesen csak akkor mosok, ha összejön egy menetre való.
2013. aug. 18. 15:41
 10/10 anonim ***** válasza:
te jó ég, gondolom orkokkal élsz? :D
2013. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!