Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kell mindenhez szinte...

Miért kell mindenhez szinte Facebook? Miért jó az midnenkinek, hogy lógjanak a neten?

Figyelt kérdés

A "szinte mindenhez"t úgy értem, hogy írni akarok egy oldalra véleményt: "Jelentkezz be Facebookra!" Reklámok is: "kövess minket Facebookon! Részletek a Facebookon!"


Megismerkedek valakivel, elkérném a telefonszámát: "Ja... Majd Facebookon megkereslek!"


Megbeszélek valakivel valamit, hogy felhívom majd egyeztetünk, erre "ja, majd Facen rád írok!" erre én: "de várjál, nincs is Facebookom!" ezt már nem hallotta meg, mert elment!


Komolyan miért kell manapság Facebook?

Miért jó az az embereknek, hogy azon lógjanak? Tán, ha Facebookja van az embernek, ingyen lesz a boltban a kakaós csiga?

Miért kell már az életet is Facebookkal helyettesíteni?


Nem akarok Facebookot csak azért, hogy beszélhessek egy másik emberi lénnyel, aki nem a géphez van nőve!

Mégis miért van mégis ez?



2013. aug. 14. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Divat, felkapott lett, így építenek köré, de kitudja, lesz valami más hepp, ennek meg leálldozik. Volt már ez így, lesz is.
2013. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Miért kell ahhoz állandóan lógni rajta. Miért, ha telefonálsz akkor nem a telefonon "lógsz"? Ha levelet írsz,akkor nem a postán lógsz?.

Kérdezem én, például neked miért kell telefon, ha valakivel akarsz beszélni?

2013. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyszerű a válasz: ingyenes!
2013. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.

Lányom barátnőjének az ofője első nap közölte, kötelező!!!, mert ott éri el őket legkönnyebben. Kötelező profilkép, amin ő van, akinek nem ilyen volt, ő maga fotózta le telefonnal és küldözgette át a képeket. Egyébként meg egy szerintem elég konzervatív pasas (lányomat is tanítja), ki nem néztem volna ezt belőle. Volt is felháborodás miatta.

2013. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ofőnek mutatnék egy fityiszt. :D
2013. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem sincs :D

De ezek engem is zavarnak. Ismerkedés elején már félek,hogy mikor jön fel. Ráadásul volt,hogy kérdezték,hogy "fent vagy facén" és mire válaszolhattam volna,addigra gyorsan hozzátette,hogy "bár manapság ki nincs".

2013. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na és..te meg fenn vagy a gy.k.-n.. az jobb?
2013. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem kedveltem sokáig a facebookot,de el kell ismernem nem olyan rossz dolog.És ingyen van.
2013. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sokáig nem volt fb-m. De most van egy álprofilom ahol hat ember van bejelölve. Velük legalább ingyen beszélhetek. De nem szeretném az összes ismerősöm előtt felvállalni a személyiségem . Mindenkivel "mindent" megosszak. Vagy belémkössenek mert nem értettem velük együtt.

Vagy hogy a hungarista ismerősök beszoljanak, ha megosztok valmi hippiset mondjuk. Nem akarom leírni a személyiségem, naprakészen tartani úgy, hogy egy csomó mindent még én sem tudok magamról.

2013. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ingyen... Mondok 1 párat ami ingyenes: Skype, MSN(FBnek köszönhetően megszünt) Viber, Whatsapp.


Ingyenes mind.

Jó, nem kell lógni. De akiket ismerek és Facebookoznak azok mind lógnak rajta.

Nem egyszer mennek fel egy nap, hanem fél óránként 1x!

2013. aug. 14. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!