Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért jó az embereknek esténké...

Miért jó az embereknek esténként otthon ülni?

Figyelt kérdés
Ma is hivtam egy haveromat ki, elkezdi h fáradt, nincs kedve. Aztán hivok egy másikat, erre elkezdi ő is h sok a dolga és ő is fáradt. Tudom h mindenkinek sok a dolga és h tényleg fáradtak, de ez kikapcsolódás lenne basszus nem munka. Am tudom h nem azért nem mennek mert utálnak ez 100%, csak punnyadtak.Nem értem meg h úgy általában miért jó az embereknek esténként otthon ülni, nem bírom felfogni. Ez nem rossz nekik? Mert én most nagyon unatkozom otthon.

#otthon #punnyad
2013. nov. 2. 22:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon vagyok, és nem unatkozok :D
2013. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Na, én is pont így voltam, régebb majdnem mindig kijött valaki, most alig. Ebből aztán az lett, hogy ezért ülök itthon, mert megszoktam, hogy úgysincs kedve senkinek. Egy ideig rosszul éreztem magam emiatt, de most már úgy vagyok vele, hogy megszoktam. És durva, de el se tudnám képzelni máshogy. Úgyis mindenki befásult a saját leterhelt életébe, én is kezdek már. És hiányzik a lazítás, de ez olyan hogy nem lehet más haverokkal összejárni, mert ők azok akiket gyerekkorunktól ismerek, most érted, járjak össze a szomszéddal? Szóval durva de én feladtam.


Amúgy én azt vettem észre, hogy tényleg a több elfoglaltságtól kopnak ki ezek az összejárogatások. Melót vállalunk hétfőtől szombatig, neadjisten tanfolyamra vagy nyelvet tanulni, mert rájövünk hogy ha így maradunk, egy büdös forintunk nem lesz. Ez majd akkor fog leesni amikor már nem csak a holnapi sörre kell összedobni a pénzt. Szar érzés de felnőttünk :S

2013. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2es tökre igazad van, felnőttünk. Én is észrevettem amugy h már egy csomó haverom dolgozik, egyetemre jár stb. És mikor találkozni, bulizni, sörözni akarnék velük akk jön h jajj éppen dolgozik, éppen tanul, éppen fáradt mert sokat dolgozott stb. unom, nekem kb. ők az elsők akk is elmennék velük ha tudom h dolgoznom kéne vagy tanulnom, lehet h hülye felfogás ez, de basszus egyszer élünk ( de rajtam kivül még egy ilyen felfogásu embert nem ismerek, ugy még sose volt h vhogy ne lett volna , nem tudom miért ilyenek az emberek)
2013. nov. 2. 22:52
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj hogy ha lesz egy melód, kb. az első hét után már az alvás lesz a legjobb programod... Egyszer élünk, de egyszer éhen is halunk ha nem csinálunk pénzt, de meló után fáradt az ember, ha meg úgy mész be dolgozni hogy alig állsz a lábadon és csíkszemed van, akkor kib*sznak. Minden ami a melóval kapcsolatos, az full igazságtalan, szóval még az életkedved is elmegy, fáradt leszel, és mindenkit lerázol aki felhív hogy mozduljatok ki.


Ezellen azt lehet csinálni, hogy saját vállalkozásba kezdesz, és akkor 1.) nem cseszeget főnök, és nem megy el az életkedved mert magadnak csinálod a pénzt, nem másoknak, 2.) úgy osztod be az időd ahogy akarod, megteheted h 1 hétig zárva vagy és kész, és csinálsz 1 züllés hetet:D Csak ehhez meg tanulni kell, meg szerezni kezdőpénzt. Meg nem árt kijönni a világválságból:D

2013. nov. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
24%

Szia!

Teljesen aterzem a helyzetet. Engem is kikeszit mikor a baratnoim akik 3 percre laknak tolem keptelenek levonszolni a segguket mert eppen punnyadnak. Nem hiszem, hogy olyan nagy dolog osszeulni kicsit pialni es beszelgetni. Legalabb egy heten 2x illene egy ilyet csinalni. En sem tudom megerteni ezt a hozzaallast. A nagymamam szokott egy jot mondani: ,,Majd pihenunk eleget a sirban." Nalam ott valtozott a helyzet miutan mas varosba mentem egyetemre. Teljsen kulombozott az ottani emberek mentalitasa. Mindig pezsges van, egy percig nem lehet unatkozni. Es oszinten? A szulovarosombol valokkal egy lany kivetelevel, mar csak azokkal tartom a kapcsolatot akik ugyanabba a varosba jottek egyetemre mint en. Hiaba mondanak, hogy 'majd bepotoljuk' (ettol a szovegtol mindig a falra masztam) semmi sem lesz olyan mint reg volt. Nem tudom te hany eves vagy, de talan ideje lenne uj baratokat szerezned. Mondom, nalam a kornyezetvaltas hozta meg az eredmenyt. Sok sikert es foleg sok, vagy legalabb csak nehany de kitarto baratot kivanok!

20/L

2013. nov. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Én is a plafonon vagyok mikor valakinek csak úgy nincs kedve jönni vhová, nem tudom elképzelni h vkinek jobb otthon punnyadni mint barátokkal eljárni sörözni, kajálni vagy vásárolni, mert erre is van példa, nemcsak akk nem jönnek ha tényleg dolguk van

5ös köszönöm :) nemrég költöztem másik városba, vannak barátaim ott is, de vhogy az összes barátom leterhelt és fáradt

2013. nov. 2. 23:50
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az a durva, hogy egy magadban unatkozol és nem tudod elfoglalni magad. A helyedben én ezen gondolkodnék. Vajon miért kell annyira mások társasága?
2013. nov. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%
Otthon csak te nem tudsz mit csinálni,nem a zsibbadt tv-t kell nézni,hanem mondjuk a számitógépen lehet 226féle dolgot csinálni.Am sajnos a kérdésed második fele teljesen ismerős,a héten minden nap szinte össze szoktunk ülni kártyázni,iszogatni stb,most meg a héten állandóan ezt hallottam a telefonba "Hát esetleg holnap lessz valami"...szóval a tököm kivan az egésszel,itt a hétvége is áhh haggyuk is...befáradt kocsog emberek...
2013. nov. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a többség nem azért ül otthon, mert punnyad és kész :D Gondolom van aki tanul, van aki egész nap melózott és ezért elfáradt. Most komolyan: melózz le egy hetet, túlórázz, és akkor utána menj el piálni. Eltudnál menni, de egyszerűen ott aludnál el 2 sör után.

Tényleg nem jó ez így, szerintem az ilyen ismerőseid is mennének Veled piálni boldogan, de ha egyszer nem tudnák magukat jól érezni egyéb dolgok miatt? Egyszer élünk, de ha egyszer kirúgják az egyik haverod egyetemről, akkor pár év tanulás és küzdése mehet a kukába?

Nekem is lenne itthon 1000 dolgom, tanulnom is kell sokat, de én pl. tudok időt szakítani haverokra, barátnőre, ilyenekre. De ez meg is látszik a többi dolog minőségében, amit csinálok. Pl. ösztöndíjam nem lesz, az fix...

Amúgy ha szabad megkérdezni, Te mit dolgozol, vagy mit csinálsz? :)

2013. nov. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt három évembe vendéglátásban dolgoztam.Most csak12 órázom,melette suliba és gyakorlatra járok.Többnyire éjszaka dolgozom este héttől reggel hétig.Heti hat nap.

Az egy szabadnapomon otthon takarítok.

Imádok hazamenni és ott is maradni!Nincs se ricsaj,se emberek,se részegek.Csak nyugalom.Napi öt óra alvásra meg szükségem van.Apámnak sem veszem fel a telefont,mikor nem dolgozom,nem hogy egy olyan havernak,aki sörözni akarna ráncigálni....

2013. nov. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!