Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi értelme van annak megszulet...

Mi értelme van annak megszuletni aki nem élvezi az életet? és olyan jelentéktelen embereknek akik csak otthon ulnek tétlenul és tudják hogy az o nevukre sosem fog senki olyan sokáig emlékezni mint shakespeare nevére?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól még hogy nem leszel Híres, élhetsz boldog életet. sportolhatsz, hegyet mászhatsz, satöbbi bár maradna utánad valami, de mond, ha meghalsz, mit érsz a hírnévvel?:) Neved tetteid, unokáid mesélnék tovább...
2012. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi tart vissza hogy olyat csinálj ami miatt emlékezni fognak rád 500 év múlva is?
2012. márc. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az élet célja,hogy híresek legyünk?Csak híres emberek élvezhetik az életet?Gondolj bele,mi lenne ha minden ember híres lenne.Eleve lehetetlen,meg unalmas lenne,mivel már nem tűnne ki senki a többi közül,esetleg pont az tűnne ki,aki nem híres.Az életben ez a jó,hogy nem lehetünk egyformák.Mindenki törekszik arra,hogy egyedi,különleges legyen,de ezt nem feltétlen azzal lehet elérni,ha hírnevet szerzel magadnak.Az meg nem szép kijelentés,hogy aki nem híres,az jelentéktelen ember!Valaki úgy lesz sztár,hogy nem is ért semmihez!
2012. márc. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Valaki úgy lesz sztár,hogy nem is ért semmihez!"


Ez nem őt minősíti, hanem azokat akik rajonganak érte.


Amúgy vannak emberek akik hírnévre vágynak, nincs ebben semmi rossz. Én is szeretném, ha a leendő szakmámban elismert legyek, és ismerjék a nevem, nekem ez a fontos. Valószínű halálom után nem fog az átlagember emlékezni rám, de ha szerencsém van, írok 1-2 könyvet és legalább azok ismernek majd akik szintén ugyanazt a szakmát választják amit én csináltam. Amúgy a halál után nincs semmi, tehát teljesen lényegtelen mit hagysz hátra magad után.

2012. márc. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a kérdés azért baromság, mert az életről nem te döntesz hanem a szüleid..


de ha már megszülettél, akkor miért csesznéd el azzal hogy unatkozol és nem csinálsz, semmit ahelyett hogy építő jellegű dologba kezdenél legyen az bármi

2012. márc. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az emberneknek nem az a céljuk hogy a hírnevük legyen nagy mert azzal halottan sem tud mit kezdeni.

Az élet a célok eléréséhez vezető út!tehát ha nincs célod akkor nem élsz mert nem küzdesz semmiért tehát akkor csak unalom van és semmitevés és ez tényleg nem élet.Én mondjuk nem vágyom arra hogy híres legyek,de attól függetlenül tudom hogy nagy dolgokra vagyok hivatott,pl:családot csinálni,gyerekeket felnevelni,segíteni akinek csak tudok,nekem nincs szükségem hírnévre hogy boldog legyek(kabzsiság lenne)

Na mindegy.Jóéjt! :)

2012. márc. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mi az hoy mi értelme van annak megszületni.. kezd a filózást azzal hogy mi az élet értelme...

am meg kis logikával ki lehet találni , hogy mindenhol mindenkinek van szerepe. értelme van ha megszületett vki és ö lesz pl a sarki boltos, akitöl te vehetsz bármit, és ö az akinek a nagyker szállithat, akinek a gyáraknak (ott is emberek dolgoznak csak mondom). igy a kérdésed máris több mint értelmetlen.

2012. márc. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszi a kommenteket. tudom hogy nem muszály híresnek lenni de mi van ha valaki az akar lenni de nincs rá lehetosége és ezért érzi magát jelentéktelennek?(és az a célja hogy a nevére 500 év múlva is emlékezni fognak)
2012. márc. 30. 15:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Az élet nem az othon ülésről szól, hanem a tettekről. Azokról, amelyeket már megtettél, és azokról, amiket tenni fogsz! Mert amíg te othon ülsz, másnak ezer, és ezer lehetősége van megváltoztatni a világot! És nem az a fontos, hogy a világ legfontosabb embere légy, hanem az, hogy magadnak te legyél a legfontosabb!
2012. júl. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Senki, semmi nem tart örökké. Vannak a bolygó történetében nagyobb időszakok, azok is elmúlnak egyszer. Lesz nefélj olyan idő is, amikor Shakespeare nevét sem fogják már emlegetni, mert nem lesz ki emlegesse! A semmibe tart az egész. A lényeg,hogy amig ÉLSZ! addig emlegessenek, legalábbis jól érezd magad egy közegben. Ennyi. miután megpusztulsz, se téged, se mást nem fogsz érdekelni. Ennyi. Ez mindnekinek a sorsa. Ma már nem tusz kreatív lenni semmiben annyira ,hogy évszázadok mulva is emlegessenek szerintem. Max tudományok. mindegy. Az biztos, hogy az élet sokban múlik a szerencsén. Arról nem mindneki tehet ,hogy nem élvezi az életet. Ez rengeteg mindentől függ, események így jöttek össze, szar géneket örökölt, és egy pszichés csődtömeggé vált az élete során, nem feltétlenül ő a hibás ezért. De akik élvezik, azok is ugyanúgy megszünnek a végén létezni, mint aki nem. Annyi a különbség, hogy volt egy lehetőséged arra ,hogy megszülettél, akkor ki tudod használni ezt az ajándékot, vagy elpocsékolod. mintha vesz valaki egy fagyit neked, és elnyalod, jól érzed magad addig, vagy ki-ba-szod a szemétbe. Attól még ugyanúgy rádesteledik.
2012. aug. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!